jít naiDNES.cz

Emirates „nabízí“ po Facebooku letenky zdarma, ale ani to nezkoušejte

Společnost Emirates varuje: Na odkaz neklikejte! | foto: Profimedia.cz

Zpočátku se zdálo, že se jedná o velkorysý dar, který potěší kdekoho. Nakonec za vše ale může vychytralý trik, jehož cílem byla propagace nově vzniklých her. Na levnou dovolenou tak musíte rychle zapomenout, společnost Emirates dvě volné letenky za registraci a hashtag opravdu nerozdává...

Facebookem se jako vir rozšířila senzační zpráva. Letecká společnost Emirates má ke svému 33. výročí dávat dvě volné letenky zdarma!

Podmínkou měla být pouze registrace, sdílení odkazu a také hashtag Thank you Emirates. Lidé, kteří zkusili své štěstí, teď nejspíše litují!

Jedna z největších světových leteckých společností není tak štědrá a opravdu lidem zadarmo nic nerozdává. Skutečnost je taková, že jde o propagaci jakýchsi her, které jste nakonec donuceni si koupit, aby vás systém vůbec pustil někam dál (kam přesně, to jsme v redakci nezkoušeli, odmítli jsme zakoupení balíčku mobilních her, pozn. redakce), navíc musíte vepsat svoje telefonní číslo a na něj vám přijde potvrzovací zpráva, kde máte jen dvě možnosti - buď ji smazat, nebo si hry koupit.

Společnost Emirates řeší pořádný skandál.

Společnost Emirates řeší pořádný skandál.

Místo luxusní dovolené, kam jste mysleli, že se dostanete díky letence zdarma, si tak budete muset zaplatit za radovánky na internetu, kde na vás mohou navíc čekat i viry.

Lidé doufají, že dostanou dvě letenky zdarma. Vytouženého dárku od společnosti...

Lidé doufají, že dostanou dvě letenky zdarma. Vytouženého dárku od společnosti Emirates se ale nejspíše nedočkají.

Firma Emirates se od celé kauzy pochopitelně distancuje a doporučuje svým klientům neklikat v žádném případě na zavádějící odkaz, který láká na dvě volné letenky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:46 30. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Super
  16
 • Tvl
  13
 • Haha
  12
 • Sladký
  11
 • Cože
  9
Komentáře