Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže nestřílel, ale vůbec na místě činu nebyl. Teď se ale ozvala zaměstnankyně jiné čerpací stanice, která uvádí, že David Š. (32) na ni před časem zaútočil také a mířil na ni pistolí.

Žena, která pracovala na čerpací stanici na Mělnicku, sdělila v rozhovoru pro FTV Prima, že je přesvědčená o tom, že ji před časem přepadl David Š. (32), který je podezřelý z vraždy pumpařky Jany.

„Měl v ruce pistoli, natáhl ji proti mně, začal řvát, že chce peníze. Tak jsem se otočila a dala jsem mu ty peníze,“ řekla pumpařka, na kterou měl David Š. ještě křičet, že má v pistoli ostré náboje.

Bývalá zaměstnankyně čerpací stanice vše podle svých slov tehdy oznámila policii. „Já jsem jim dávala potom ještě různé tipy. Volala jsem jim často. Oni tam za mnou párkrát byli,“ dodala.

Když ale pumpařka před policisty Davida Š. identifikovala, bylo jí tehdy sděleno, že on není tím, kdo na ni mířil pistolí.

Podle policie byl právě tento muž vrahem.

Podle policie byl právě tento muž vrahem pumpařky Jany.

Tento případ potvrdila i policie, která ale v současné době podle mluvčího Pavla Truxy nevylučuje, že existuje souvislost s vraždou pumpařky Jany v Nelahozevsi a přepadením, které nově popsala další zaměstnankyně čerpací stanice. 

Je možné, že pro Davida Š. bylo přepadávání benzínek jakýmsi zvrhlým koníčkem a stejně jako osmapadesátiletá Jana mohlo dopadnout mnoho dalších.

K chladnokrevné vraždě pumpařky Jany došlo 3. prosince 2018 na čerpací stanici poblíž Veltrus na Mělnicku. 

Dva maskovaní lupiči nejprve bez váhání zastřelili osmapadesátiletou zaměstnankyni benzínky a poté ukradli celou pokladnu ve výši deset tisíc korun a dva kartony cigaret.

Potvrdí-li se vina údajného vraha Davida Š., hrozí mu patnáct až dvacet let vězení, případně výjimečný trest. Jeho komplic, který ho měl udat a je obviněný z loupeže, může dostat 2 až 10 let odnětí svobody.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat