Zítra otevíráme nová očkovací centra bez objednání, řekl Babiš. Můžete vyhrát iPhone 12

11. července 2021
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve své pravidelné glose „Čau lidi“ oznámil, že od zítra se otevírají nová očkovací centra, kam se nemusíte objednávat. Pokud se třeba po nákupu rozhodnete, že se necháte očkovat, už to bude možné. Kde všude se střediska otevřou? A co za očkování můžete získat?

„V Praze otvíráme nová očkovací centra pro vás všechny BEZ REGISTRACE. Ve Westfieldu Chodov vás naočkujeme Pfizerem, na hlaváku vakcínou Johnson & Johnson,“ rozepsal se na svém facebookovém profilu premiér Andrej Babiš.

Ale to není všechno, co nabízí od zítřka. Nejenže se můžete bez objednání naočkovat, vědět, kde jaké centrum používá vakcíny, ale taky můžete zítra vyhrát hodnotné ceny, když si necháte dát injekci proti covidu-19.

„Můžete vyhrát iPhone 12, tenisky Converse a kupony na Steam,“ dodal nadšeně Babiš.

Ten doufá, že tímto krokem přitáhne do očkovacích center nejen lidi, co stále váhají nebo nemají čas zajít na vakcínu, ale také díky těm cenám mladé lidi a děti od 12 let, kteří by určitě uvítali nový mobil či značkové boty.

Jestli to zabralo, se teprve ukáže, ale už teď to mezi mladými začalo kolovat a vypadá to, že nápad padl na úrodnou půdu. Teď aby se na očkování opravdu dostavili.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:29 pondělí 8. listopadu 2021. Anketa je uzavřena.

  • 227
  • 29
  • 23
  • 19
  • 10
  • 5
Komentáře