Trest pro ukrajinského zvrhlíka? 8,5 let vězení, vyhoštění a mastná pokuta!

Přes hodinu znásilňoval nevinou ženu, teď za to bude pykat! Řeč je o Ukrajinci, který byl Městským soudem v Praze odsouzen k 8,5 letům ve vězení. Navíc byl Vitalij Z. vyhoštěn ze země a bude platit odškodné! Jak přesně jeho ohavný čin probíhal?

Informaci ohledně odsouzeného Ukrajince potvrdila serveru Novinky. cz mluvčí soudu Markéta Puci. Nadržený surovec chtěl od ženy, aby také vybrala peníze z bankomatu, naštěstí se ale lekl kolemjdoucích.Podle obhájce obžalované utrpěla oběť silnou psychickou újmu. „Dlouho jsem se nesetkal s tak brutálním způsobem znásilnění, které si vyžádalo i zranění ženy v podobě různých podlitin a oděrek,“ dodal k případu vedoucí kriminalista Zdeněk Novotný.

Vitalij Z. byl tak uznán vinným z trestného činu znásilnění a navíc i z loupeže. Kromě dlouhého pobytu vězení se také Ukrajinec bude muset zamyslet nad tím, jak splatí pořádně tučnou pokutu.

„Obžalovaný byl odsouzen na osm a půl let vězení s ostrahou. Navíc byl vyhoštěn z České republiky na neurčito a musí zaplatit poškozené přes půl milionu korun. Rozhodnutí dosud není pravomocné, všichni účastníci si ponechali lhůtu na rozmyšlenou,“ sdělila dále Markéta Puci.

Ukrajinec řádil více jak hodinu!

Děsivý případ se odehrál loni v srpnu kolem třetí hodiny ráno v pražských Dejvicích. Zde Ukrajinec sledoval ženu odcházející z baru až k jejímu bytu, kam vnikl za ní.

Vystrašenou ženu Vitalij Z. povalil na zem a nejprve chtěl vydat všechny peníze s tím, že pokud mu nevyhoví, tak ji zabije.

Požadoval také, aby si žena zašla vybrat z bankomatu. Slíbených deset tisíc korun mu však bylo málo, a tak nebohou ženu znásilnil.

Celý nechutný incident podle policie trval více než hodinu a útočník si vše natáčel na mobilní telefon a vyhrožoval své oběti, že video zveřejní na internetu.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:32 17. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  12
 • Super
  11
 • Cože
  10
 • Trapas
  9
 • Sladký
  9
 • Tvl
  9


Komentáře