Muži se nelíbilo rande, teď požaduje po ženě finanční kompenzaci!

 •   23:02
 • diskuse
V Texasu se dějí věci! Jistý zhrzený muž jménem Brandon Vezmar nebyl spokojen s tím, jak proběhlo jeho první rande. Velmi nemile ho překvapilo, že jeho vyvolená mu odmítla proplatit lístek do kina a pizzu, na kterou ji pozval, a tak se rozhodl vyřešit to po svém. Na objekt svého milostného zklamání podal žalobu!

Vezmar si se svou vyvolenou vyrazil na pizzu a potom do kina na druhý díl Strážců galaxie. Nejspíš očekával žhavé doteky v temném kinosálu, nicméně se šeredně spletl. Žena totiž během filmu několikrát sáhla po mobilním telefonu a cosi vyřizovala. To se Vezmara velmi dotklo. „Bylo to hororové první rande,“ popsal okamžiky plné hrůzy.Rozzuřilo jej to tak moc, že ženu požádal, zda by přestala nebo si šla své osobní záležitosti vyřídit ven. To také nakonec udělala, ale do sálu se už nevrátila a odjela. Protože na rande si pár vyrazil ženiným autem, Vezmar navíc neměl po skončení filmu odvoz domů.

„Je to šílené. Měla jsem telefon ztlumený a nikoho jsem neobtěžovala,“ uvedla dotyčná, která si nepřála být jmenována. Telefonem se totiž zabývala kvůli naléhavé zprávě od kamarádky, která se právě rozešla s přítelem a potřebovala okamžitou podporu.

Jaké však bylo její překvapení, když se Vezmar za pár dní ozval a požádal ji, aby mu proplatila kino i pizzu, poněvadž mu její „strašlivé chování, které bylo absolutně za čárou, mu způsobilo finanční újmu“. To ale žena odmítla s tím, že byla na rande pozvána a domnívala se, že tím celá situace končí.

Jenže Vezmar se nehodlal jen tak vzdát a rozhodl se peníze vymáhat soudně. Podal proto žalobu. Zda konflikt skončí v soudní síni, není jisté. Provozovatel multikina, které pár navštívil, totiž Vezmarovi nabídl, že pokud žalobu stáhne, daruje mu poukázky na lístky do kina v hodnotě, o kterou ho příšerné rande připravilo.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:02 15. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  15
 • Trapas
  14
 • Tvl
  12
 • Sladký
  11
 • Super
  10
 • Cože
  7


Komentáře