Není to lepší? Erbová má svoje kudrny ještě delší, image vojáka je tatam

  •   0:58
  • diskuse

Vlaďka Erbová naprosto změnila image. | foto: Instagram

Vlaďka Erbová (36) je k nepoznání! Modelka a bývalá partnerka Tomáše Řepky si po letech nechala prodloužit vlasy. Připomíná Sandy z Pomády, ubrala si roky, ale ztratila sex-appeal.

Modelka Vlaďka Erbová se rozhodla pro zásadní změnu. Své krátké číro, které je pro ni typické, si po letech nechala prodloužit. Překvapivě však nesáhla po rovných tmavých vlasech, ale kudrnaté hnědé hřívě, jež modelku nejen omladila, ale absolutně změnila.Erbová připomíná Sandy z filmu Pomáda, a když si nasadí sluneční brýle, je absolutně k nepoznání. Vlasy, ze kterých je modelka nadšená, jí však i něco vzaly. A to především sex-appeal. S krátkými vlasy byla Vlaďka přitažlivá a odlišná, zatímco s těmi kudrnatými zapadá mezi ostatní ženy.

Není to však první změna, kterou modelka po boku svého partnera a hokejisty Michala Gulašiho podstoupila. Po rozchodu s bouřlivákem Řepkou se odstěhovala do Brna, začala se opět věnovat manikúře a je matkou na plný úvazek.

Modelka je ale podle svých slov nejspokojenější a nic jí ve vzdáleném Brně nechybí. Možná i proto se rozhodla pro změnu image, čímž za minulostí udělala tlustou čáru.

A jak se Vlaďka v novém účesu líbí vám?

Fotogalerie

Komentáře