Vladimír Brabec naposledy zaplnil Národní divadlo. Rozloučit se přišli Kostka, Somr, Županič...

České osobnosti se sešli na piazzettě Národního divadla, aby se rozloučily s Vladimírem Brabcem. | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

Ačkoli přes den se to na piazzetě Národního divala hemžilo jen fanoušky a moc přátel k pietnímu místu Vladimíra Brabce nedorazilo, večer se plácek proměnil v nejfrekventovanější místo. S legendárním majorem Zemanem se přišly loučit ty nejznámější české celebrity!

Tak přece jen nezapomněli! Pietní místo Vladimíra Brabce k ránu působilo velmi smutně, scházeli se u něj fanoušci a mezi slavnými se zde ukázal Marian Vojtko nebo syn Oldřicha Lichtenberga. K večeru se však piazzeta Národního divadla zaplnila těmi nejznámějšími osobnostmi.Rozloučit se přišel Petr Kostka, Josef Somr, Ladislav Županič, Kateřina Brožová nebo Tereza Kostková. A téměř nikdo nepřišel s prázdnou. Na místě hořelo nespočet svíček a všude kolem bylo plno květin a věnců.

A ačkoli se umělci se svým kamarádem loučili, pochmurná nálada mezi nimi nepanovala. Brabec si totiž nikdy nepřál pohřeb a sám se smutečním obřadům vyhýbal obloukem. Přátelé na něj proto zavzpomínali s úsměvem na tváři a následně se odebrali na šálek dobré kávy a čaje.

Celé setkání uspořádali členové jeho fanklubu Šmajs a Hodic. Pietní místo zase určila rodina.

Představitel majora Zemana by byl jistě šťastný, že nikdo netruchlil a vše se odehrálo ve velmi přátelské atmosféře.

Fotogalerie

Komentáře