Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice středeční Výměny manželek Tereza, která absolutně nezvládla starost o děti včetně dvouleté Viktorie, většinu času prospala a s velkou pravděpodobností bere drogy, zřejmě přijde o svoje vlastní děti. Po odvysílání pořadu se totiž o Terezu začala zajímat sociálka a její národní ostudy hodlá využít i bývalý manžel, který se už čtyři roky snaží děti získat do péče.

Šestadvacetiletá účastnice středeční Výměny manželek Tereza by mohla aspirovat na titul nejhorší matky roku. V náhradní liberecké rodině rezignovala na veškerou péči o děti, pořád jen spala a zřejmě i kouřila trávu. Vrcholem bylo, když dvouletou Viktorii musela přebalovat její sedmiletá sestra.

Jak zjistila druhá vyměněná manželka Andrea, úplně stejně vede Tereza i svou domácnost. Její vlastní syn David (4), sestra Bára (17), která jí připadla do péče po smrti maminky, i neteře Daniela (13) a Hanička (5), jejichž matka sedí v kriminále, žijí hodně spoře a ve špíně, a to i přes to, že si Tereza díky dávkám měsíčně přijde na padesát tisíc korun.

Její přístup ke starání se o domácnost namíchl nejen veřejnost, ale dlouhodobě vytáčí i jejího bývalého manžela. Ten s Terezou strávil devět let, pak se ale rozvedli a on se už tři roky snaží o to, aby děti získal do péče. Středeční Výměnu ovšem bere jako zadostiučinění.

Tereza je líná a pořád by jenom spala.

Tereza je líná a pořád by jenom spala.

„Jsem rád, že se to odvysílalo, a jsem i rád za komentáře na sociálních sítích,“ řekl pro televizi Nova.

Jak Terezin bývalý muž prozradil, Výměna manželek dokonce přispěla k tomu, že se o línou a nepořádnou matku začali zajímat sociální pracovníci. Zcela reálně jí tak hrozí, že o děti přijde a ony pak skutečně připadnou do otcovy výchovy.

„Sociálka do té doby nic neřešila, bylo jim jedno, že Tereza bere drogy, že peníze, které na ně dostává, utrácí za drogy,“ popsal. „Tvrdší drogy začala brát až poté, co jsme se rozvedli,“ dodal.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:42 22. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  118
 • Tvl
  25
 • Trapas
  24
 • Cože
  22
 • Haha
  21
 • Sladký
  20
Komentáře

Mohlo by vás zajímat