jít naiDNES.cz

Drsné obvinění ve Výměně: „Pavla se nemyla, je hloupá a má zkažené zuby!“

Jarda po včerejší Výměně zaútočil na náhradní manželku Pavlu: Prý se nemyla, je hloupá a měla by si někam zajít se zkaženými zuby! | foto: reprofoto TV Nova

Totální absence hygieny v ostravské rodině, právě to bylo hlavním tématem včerejšího dílu populární reality show Výměna manželek. Sedmatřicetiletou Petru v nepořádné rodině šokoval počuraný gauč či nevybavený a zašpiněný dětský pokoj. Své si ovšem užil i její manžel Jarda, kterému právě z neuklizené domácnosti přijela desetidenní manželku dělat Pavla (29). „Přišla mi sociálně slabší a v podstatě jsem ji neviděl v koupelně,“ prohlásil. A doporučil jí, aby si nechala spravit zuby!

Zatímco v její domácnosti v obci Daskabát panoval klid, vyměněná manželka Petra si během včerejší Výměny manželek užila svoje. V Ostravě, kde po deset dní bydlela, na ni totiž čekal špinavý a jen spoře vybavený byt.

„Po příjezdu do druhé rodiny jsem se cítila příšerně, nepohodlně. Nemohla jsem rozdýchat dětský pokojík a zanedbanost dětí. Nejdřív jsem byla natěšená, že jim tam něco změním, druhý den jsem si ale řekla, že je to moc krátká doba a lidi se za deset dní nemůžou změnit. Věnovala jsem se hlavně dětem, pokud jsem s nimi byla venku, bylo to v pořádku, ale když jsem byla u nich doma, nebyla to žádná hitparáda,“ popsala serveru TN.cz po Výměně Petra.

Svoje se o tom, že se ve druhé domácnosti na hygienu příliš nedbá, dozvěděl i její muž Jarda. K němu a jeho dceři Elince (2,5) se totiž nastěhovala Pavla, a i když spolu vycházeli dobře, šokovalo ho, že se jeho náhradní manželka prý prakticky nemyla!

Na Petru bude v Ostravě čekat počůraný gauč.

Na Petru bude v Ostravě čekat počuraný gauč.

„Připadalo mi, že je ze sociálně slabší rodiny. Vypadala načančaná, ale ne zrovna dobře načančaná. Za těch deset dní jsem ji v podstatě neviděl v koupelně. Nevím, jestli to bylo tím, že byla celé dny v bazénu a stačilo jí to. Byla to slušně oblečená, ale pravděpodobně ne moc čistotná paní,“ popsal Jarda.

Pavla se podle Jardy nemyla a není příliš chytrá!

Pavla se podle Jardy nemyla a není příliš chytrá!

To navíc není vše, ve svém hodnocení náhradní manželky zašel Jarda ještě dál. Pavla prý vedle čistotnosti nepobrala ani příliš inteligence a také by se nad sebou měla zamyslet a udělat něco se svými nevábně vyhlížejícími zuby!

Pavla podle Jardy není vůbec čistotná.

Pavla podle Jardy není vůbec čistotná.

„Co se týče mentality, nebyla zrovna nejchytřejší. A vzkázal bych jí, aby se nad sebou zamyslela a udělal něco se svou stomatologickou částí obličeje. Je sympatická ženská, ale tohle ji dost kazí,“ uzavírá ostrá vyjádření Jarda. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:05 7. června 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  24
 • Super
  16
 • Cože
  13
 • Trapas
  12
 • Tvl
  12
 • Sladký
  11
Komentáře