Silvestrovská televizní zábava 2015: Letos to bude totální slabota

30. prosince 2015
Chcete letos trávit silvestrovský večer v klidu doma před obrazovkou? Tak to se radši zásobte nějakými dobrými filmy nebo seriály na DVD. To, co letos v hlavním vysílacím čase nabídnou české televize, je totiž hrůza.

Taky vám už tisíckrát reprízované několikahodinové silvestrovské estrády v televizi lezou krkem? Nebojte se nic, konečně se jich zbavíte.

Hlavní čtyři české televizní kanály totiž letos na Silvestra v programech nenabídnou ani je, ani nic jiného zajímavého.

Ale vážně. Nebo vy snad chcete 31. usednout před obrazovku s talířem jednohubek, sklenkou vína a sledovat Zázraky přírody? Ty totiž v osm večer dává Česká televize - pravda, ve speciálním silvestrovském vydání, které slibuje akrobatické číslo Maroše Kramára a Vladimíra Kořena.

To bude určitě terno.

Nejlepší bude ČT2

V devět pak na ČT1 poběží Nezapomenutelné scénky s Václavem Postráneckým a ve 21:55 přijde Šípova Všechnopárty s Vincentem Navrátilem, Václavem Koptou a s Bohdalkou. Super.

Fotogalerie

Dvojka má o něco lepší nabídku - od osmi pojede Hospoda Na Mýtince, od půl desáté záznam koncertu Lucie a zbytek večera patří komikům pořadu Na Stojáka.

A pokračujeme na Novu; tam se chystá opravdu těžký kalibr. Ve 20:40 si budete moct připomenout to nejlepší z letošní SuperStar, kdybyste si to náhodou už nepamatovali. Od deseti do půlnoci pak poběží něco, co se jmenuje Bláznivá noc a je to show Michala Davida a jeho největších hitů. Panebože, tak končí rok 2015, nebo 1986?!

Na Primě se rozhodli vsadit na svého nejlepšího koně. Kromě malé hodinové odbočky k rekapitulaci Československo má talent bude diváky celý večer bavit populární Partička.

To bude pěkná fuška!

Najednou už to pozvání na nudný tématický večírek otravného kolegy z práce nevypadá tak zle, co? Měli byste jít, doma vás nic nečeká.

Nebo Silvestra úplně ignorujte a elegantně vplujte rovnou do roku 2016.

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:00 čtvrtek 28. dubna 2016. Anketa je uzavřena.

  • 112
  • 74
  • 31
  • 24
  • 16
  • 13
Komentáře