Google, Cola-Cola, Facebook! Blázen z Indie si tetuje loga společností, chce světový rekord!

Jason George usiluje o zápis do Guinnessovy knihy rekordů. A protože už nemá, co by po sobě maloval, nechává si tetovat loga známých společností! | foto: Profimedia.cz

V dnešní době si lidé nechávají tetovat leccos: od drobných symbolických malůvek přes citáty až po obrázky, které se jim prostě líbí. Nad tím, jak si svoje tělo nechal vyzdobit sedmadvacetiletý Jason George z Indie, ovšem zůstává rozum stát. Na kůži má 521 tetování a drtivou část tvoří loga světově známých firem! Co ho k tomu vede?

Módní značky Louis Vuitton či Lacoste, karetní společnost Visa nebo třeba britský společenský server Daily Mail. Jaká světová společnost vás napadne, tu má sedmadvacetiletý mladík z Bombaje Jason George vytetovanou na těle.

Co ho k tomu vede? On sám svůj koníček označuje za životní příběh, nechává si vytetovat každou věc, která mu nějakým způsobem vstoupí do života. 

Co se firemních log týče, nejlépe to lze vysvětlit na nedávném příkladu z praxe. Jason si pořídil nový sedan od německé automobilky, takže si prostě vytetoval její logo.

Portréty rodinných příslušníků se v moři značek tak trochu ztrácejí.

Portréty rodinných příslušníků se v moři značek tak trochu ztrácejí.

Do dalších malůvek ho zároveň žene i touha zapsat se do Guinnessovy knihy rekordů. A protože portréty rodinných příslušníků vytetovány dávno má, rozhodl se pokračovat s tím, co ho odmalička baví.

Jason má na těle vytetovanou jakoukoliv značku vás napadne.

Jason má na těle vytetovanou jakoukoliv značku, která vás napadne.

„Odmala jsem kreslil loga známých společností, byl jsem tím posedlý,“ vysvětluje Jason, proč zvolil právě tento styl.

Tatér, který si v Bombaji sám otevřel vlastní studio, už je na čísle 521. Loga firem představují drtivou většinu, má jich více než čtyři stovky!

Fotogalerie

Komentáře