Jak žije hvězda z Big Brothera a Evropy 2 Renata Kajdžas? Je z ní sexy bikina!

1. září 2018
Letos je to třináct let, co začaly soutěže VyVolení a Big Brother. Renata Kajdžas, jedna ze soutěžících v reality show Big Brother, tvořila před lety na Evropě 2 úspěšný moderátorský tým s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým. Předstírala trhlou Romku a hlásila počasí. Kromě toho se pohledná blondýna proslavila v reality show Big Brother. Krátce poté si vzala Antonína Jalovce, který zase opanoval reality show VyVolení a vyhrál tak deset milionů korun. S Tonym už Renata není. Jak dnes tedy žije?

Renata dnes žije v Lovosicích a už se nejmenuje Kajdžas, ale Mistrik.

To ale není jediná změna! Z divošky, která vymetala večírky, se stala sportovkyně, která na sobě tvrdě dře, a dokonce soutěží v kategorii bikiny fitness.

Na svém Facebooku Renata sdílí fotografie, podle kterých je evidentní, že ona je přesně ten typ ženy, která nestárne, ale zraje jako víno!

Je to kus.

Z hubené a ne příliš zajímavé ženy se i díky změně životního stylu stala prvotřídní sexbomba s naprosto dokonalým tělem.

Renata s věkem zraje jako víno.

Kromě cvičení a soutěžení se v posledních letech Renata věnuje také navrhování a šití plavek. Jednotlivé modely poté nabízí i skrz sociální sítě.

Z Renaty je bikina!

Neživí ji ale jen plavky. Své zkušenosti v oblasti zdravého životního stylu předává dál a mnoho žen jí vyjadřuje svůj vděk za shozená kila na sociálních sítích.

„Díky Renatě jsem pochopila, že nesmyslné diety jsou fakt nesmyslné a že jen trvalý přechod k vyváženému jídelníčku a zdravému pohybu je ta správná cesta. Ze začátku to nebylo lehký, ale po necelých 3 měsících vidím první výsledky a ty jsou mi velkou motivací. Takže velké díky Renatě za to, že se zase můžu ve svém těle cítit výborně,“ píše na Instagramu například jedna z Renatiných klientek.

To je formička!

Je krásné, že se Renata našla v tom, co ji baví. A ještě hezčí je, že díky tomu vypadá tak, jak vypadá, a my se máme na co koukat!

Na úctyhodnou proměnu moderátorky Renaty Kajdžas se podívejte v galerii pod článkem.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:25 neděle 30. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

  • 68
  • 26
  • 18
  • 14
  • 11
  • 8
Komentáře