jít naiDNES.cz

Otvírání lůna, první jarní brázda a myši v bytě! V Prostřenu se budou dít věci

Po šíleném youtuberovi Aleši Bejrovi (41) se v oblíbeném televizním pořadu Prostřeno objeví zase něco extra. U stolu se tento týden budou scházet tři ženy a dva muži. Ti se do kuchařské show přihlásili nejenom kvůli případné výhře 60 tisíc korun, ale také protože si v pořadu chtějí najít nového partnera. Všechny u stolu odrovná soutěžící Iva, která je po rozvodu a má velice netradiční rituály spojené se sexem.

Povoláním prodavačka Iva se k plotně postaví v úterý. Žena, kterou zajímá astrologie a duchovno, svým hostům připraví menu s afrodiziakálními účinky. Dvojnásobná matka se poté před ostatními svěří, jaké jsou její představy o dokonalém partnerovi.

„Můj vysněný muž... Já nepotřebuji božského, mně stačí fakt boží. Vysoký, štíhlý, delší vlasy,“ popsala Iva. 

Vzhledem k tomu, že s ní ke stolu usednou dva krátkovlasí sympaťáci, je pravděpodobné, že si Iva v Prostřenu nového partnera nevybere.

Ostatní soutěžící Ivu vůbec nechápali.

Iva ale svými dalšími hláškami šokovala ostatní soutěžící. Došlo totiž na její zvláštní sexuální rituál.

„Teď mám v sobotu za sebou krásný ženský rituál na otvírání lůna. Takže jsem úplně připravená na první jarní brázdu,“ svěřila se hostitelka s něčím, co někteří u stolu raději nechtěli slyšet.

„Jsem připravená na první jarní brázdu,

„Jsem připravená na první jarní brázdu,“ řekla Iva

„A co je to ta první jarní brázda?“ byla zvědavá soutěžící Veronika.

„První jarní brázda probíhala tak, že sedlák vzal selku a ohnul ji v brázdě. A tím zasel novou energii, aby se mu dobře rodilo,“ vysvětlila Iva.

Iva to v Prostřenu rozjede.

Iva to v Prostřenu rozjede.

„Iva má hodně zvláštní nápady. Úplně nevím, zda jsme tomu všichni u stolu úplně rozuměli. Pro ni to asi smysl má,“ zhodnotila netradiční rituál Veronika.

Myši v bytě

O zajímavou podívanou bude postaráno i ve středu. Nesmělý zahradník Jirka, který stejně jako ostatní u stolu touží po nové lásce, pozve hosty do domu, kde pobíhají myši.

„Ty vole, to ne, tady je myš. Tak to ne, do p*dele,“ lekne se během závěrečného hodnocení Veronika, do které se Jirka zakoukal a dal jí plyšové srdce.

Fotogalerie

Komentáře