Youtuberka odvysílala živý přenos porodu vlastní dcery. Proboha proč?

2. ledna 2017
Současný fenomén youtuberů pro mnohé již dávno překročil hranice dobrého vkusu. Nicméně stále se najdou momenty, kdy afektovaně křepčící exhibicionisté před webovými kamerami ještě dokáží překvapit a nalézt nové dno své tvorby. O to se nyní postarala Londýňanka Sarah-Jayne Ljungstromová, která odvysílala živé vysílání vlastního porodu.

Youtubeři jsou bezpochyby fenoménem dnešní doby. Mladí lidé, kteří se natáčí při často úplně obyčejných situacích jako jídlo, nakupování nebo hraní videoher jsou mnohými nenáviděni, ale zároveň mají početnou fanouškovskou základnu. Jejich kousky jsou ale často za hranou dobrého vkusu.

Hvězdám Youtubu je často vytýkáno to, že se projevují afektovaně a natáčí videa s lacinou snahou šokovat. Můžeme tak být svědky toho, jak se youtubeři pomatlávají jídlem a polévají pitím, dělají nechutnosti a cosi u toho vyřvávají. Pomyslnou korunu podivnosti youtuberských videí nasadila pětatřicetiletá Sarah-Jayne Ljungstromová z Londýna.

Videobloggerka a matka dvou dětí natáčela informativní videa o těhotenství během toho, kdy sama očekávala třetí dítě. Radila nastávajícím matkám jak zvládat těhotenskou nevolnost, co jíst nebo jak cvičit. Když jí v devátém měsíci praskla plodová voda a nastaly porodní kontrakce, nenapadlo jí nic jiného než vlastní porod živě odvysílat na internetu.

Sarah-Jayne barvitě popisovala co zrovna prožívá, zavolala si sanitku a natáčela i cestu do porodnice. Zde se s kamerou dostala až na porodní sál, kde jí doktoři nedovolili z hygienických důvodů v natáčení samotného porodu pokračovat. Na hodinu se tak odmlčela a poté začala znovu vysílat živě, tentokrát už s čerstvě narozenou dcerkou Evelinou.

„Přijde mi to naprosto přirozené, konec konců, každá žena, která se chce stát matkou si tím projde a třeba některé moje videa pomohou se s těhotenstvím a porodem lépe srovnat,“ hájí svůj podivný počin Ljungstromová. „Mně to pomůže k tomu, že vím, že mi tři děti stačí. Kdyby mě popadla touha po čtvrtém, jen se na to podívám a určitě mě to přejde,“ vtipkuje na závěr.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 úterý 2. května 2017. Anketa je uzavřena.

  • 16
  • 8
  • 8
  • 7
  • 7
  • 7
Komentáře