Proměna Šepse ze SuperStar: Z roztomilého rastamana je tlustý bezdomovec

Proměna z roztomilého rastamana ve vypitého bezdomovce dokončena! | foto: YouTube.com

Michal Šeps měl před sedmi lety slušně našlápnuto. Zúčastnil se populární soutěže SuperStar, kde působil jako z jiné planety. Roky nezastavitelně letí a o dnes již třiadvacetiletém Šepsovi ani slovo. Co dnes asi tenhle podivín dělá? ptají se jistě ti, kteří mu v SuperStar drželi palce. Podle toho, jak rodák z Trutnova vypadá, se zdá, že od účasti v televizní show Šeps snad jenom jedl!

Rastamana Michala Šepse z Trutnova si pamatuje snad každý, kdo hltal SuperStar vysílanou v roce 2011. Mladík upoutal mimo jiné tím, že se veřejně hlásil ke konzumaci marihuany, jeho oblíbeným hudebním stylem bylo reggae a za vzor Šeps považoval fenomenálního Boba Marleyho. 

Fanoušky tehdy nezaujal až tak hudebním talentem jako originálním smyslem pro humor a roztomilou drzostí. Všichni si dozajista pamatují jeho hádky s raperem Rytmusem, který tehdy seděl v porotě. „Ty si rapuj a do muziky nemluv,“ vzkázal slovenskému hitmakerovi po jednom ze svých vystoupení mladík, kterého Rytmus často kritizoval. Tehdy teprve šestnáctiletý Šeps měl kuráž a nejspíše proto si také získal tolik fanoušků.

Mnoho z nich by jistě rádo vědělo, co populární milovník marihuany dělá teď. Zdá se, že se po něm slehla zem. On ale koncertuje a před pár dny dokonce vydal nový videoklip k písni Ganja Planeta.


Klip sice působí jako špatný vtip, ale lze z něj vyčíst, že Šeps od účasti v SuperStar asi často hodoval. Je evidentní, že přibral mnoho kilogramů.

Z Šepse se stala pěkná kreatura.

Z Šepse se stal pěkný otesánek.

Z roztomilého drobného chlapce se stal obr, ale spíše tuků. V klipu se také Šeps ukazuje s jointem, což značí, že láska k lehkým drogám ho zřejmě neopustila.

Láska k marihuaně ho ale neopustila.

Láska k marihuaně ho ale neopustila.

Těžko říct, zda by s takovouto vizáží měl Šeps v SuperStar takový úspěch jako před sedmi lety, kdy jako mladík s neodolatelnou jiskrou v oku zlomil mnoho dívčích srdcí.

Je to stále rastaman, nebo se z Šepse vyklubal drsný rocker?

Je to stále rastaman, nebo se z Šepse vyklubal drsný rocker?

No, to už je celkem jedno. Hlavně že je chlapec šťastný a dělá muziku, která ho baví.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 pondělí 25. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Tvl
  30
 • Super
  20
 • Cože
  19
 • Haha
  15
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat