Bude nová SuperStar, porotu tvoří dva Slováci a dva Češi. Zůstal jen Habera

SuperStar 2018 je hodně o emocích a životních osudech. | foto: Superstar

Po krátké odmlce se čeští i slovenští diváci dočkají další volby SuperStar. V oblíbené reality show ale nezůstal kámen na kameni. S jednou výjimkou. Již po osmé se v porotě objeví kat Pavol Habera. Tomu budou sekundovat slovenská zpěvačka Katarína Knechtová, zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert a miláček teenagerů Ben Cristovao!

V době, kdy historicky první vítězka české SuperStar Aneta Langerová oznámila půlroční tvůrčí pauzu, přichází televize Nova s novým ročníkem této fenomenální pěvecké show, kterou od svého prvního uvedení na obrazovky až do současnosti vidělo 460 milionů lidí na celém světě a byla vysílaná v desítkách zemí.

A v cestě za slávou a pohádkovou výhrou v hodnotě 2 miliony korun stojí jednomu člověku čtyři hvězdní porotci.

„SuperStar je matkou všech talentových soutěží a já jsem rád, že jsem od samého začátku její součástí. Tato soutěž má totiž smysl a velmi mě baví,“ svěřil se Pavol Habera, který do poroty SuperStar, ať již slovenské, nebo československé, usedá už po osmé.

Ben Cristovao soutěží SuperStar sám prošel, v roce 2009 byl jedním z finalistů. Nyní je z něj úspěšný zpěvák a hudebník. Navíc je jedním z nejoblíbenějších Čechů na sociálních sítích, kde má téměř milion sledujících. K porotcování v show má ale respekt. „Je to obrovská zodpovědnost, protože můžete hodně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet něčí život.“

Miláčkem soutěžících bude určitě jediná žena v porotě. „Nechci lidem ubližovat, ale naopak chci, aby se o sobě něco nového dozvěděli a třeba se podívali na svoje zpívání z trochu jiného úhlu,“ říká Katarína Knechtová. Katarína je velmi oblíbenou zpěvačkou na Slovensku, ale úspěch zažívá i v České republice. Na kontě má obrovské hity jako „Môj Bože“ nebo „Spomal“.

A dlouho se nerozmýšlel ani Matěj Ruppert, když dostal nabídku usednout do poroty. „Rozhodování bylo v podstatě velice snadné. Moc se těším, protože jsem poměrně dost aktivní divák SuperStar,“ prozradil.

Tak se necháme překvapit, zda tato čtveřice objeví novou Anetu Langerovou, či spíš Aničku Dajdou.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 14. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Cože
  8
 • Super
  6
 • Trapas
  6
 • Tvl
  6
 • Haha
  5
 • Sladký
  5
Komentáře