jít naiDNES.cz

Krásná reportérka zbila v přímém přenosu fanouška. Co udělal?

Krásná reportérka si jen tak něco líbit nenechá. | foto: Zdroj: Koláž Expres.cz

Celý incident se odehrál během reportáže po fotbalovém utkání mexické fotbalové ligy. Sportovní reportérka točila reportáž z okolí stadionu, kde slavili výhru svého týmu rozdovádění fanoušci. Jeden však měl zjevně i jiné chutě...

Maria Fernanda Mora právě točila živý vstup od stadionu Guadalajara a kolem ní poklidně postávali dva fanoušci. Přenosu si však všiml i další procházející fanoušek, zjevně přiopilý výhrou i alkoholem.

Vysoký fanda na sebe natáhl spousty dalších a všichni začali před kamerou skákat a zpívat. Do té doby bylo vše v pořádku.

Když si však onen dlouhán všiml pohledného pozadí reportérky, myšlenky na výhru rázem vystřídaly myšlenky na sex, a tak evidentně sáhl krásce mezi hýždě.

Maria si to však nenechala líbit a k překvapení všech přítomných se po drzém fandovi ohnala mikrofonem. Ten byl natolik zaskočen, že rychle zmizel ze scény a ostatní fanoušci nechápali, co se vůbec stalo.

Maria Fernanda Mora je jistě jednou z nejkrásnějších sportovních reportérek na...

Maria Fernanda Mora je jistě jednou z nejkrásnějších sportovních reportérek na světě.

Reportérka se k incidentu vyjádřila na svém Twitteru. „To, co se mi stalo v přímém přenosu, se děje tisícům žen každý den na veřejných místech. Ten muž, povzbuzen tím, že jsem zprvu nereagovala a dělala dál svou práci, mi opakovaně sahal rukou mezi hýždě. Rozhodla jsem se bránit,“ vysvětlila Maria celou situaci.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:15 4. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  16
 • Haha
  10
 • Trapas
  10
 • Sladký
  10
 • Cože
  8
 • Tvl
  7
Komentáře