jít naiDNES.cz

Zvířecí Výměna manželek: Problémem bude výchova dětí a kočky!

Do středeční výměny se přihlásily rodiny z Opavy a Tanvaldu. Dáša to doma nemá růžové s manželem, který nemůže vystát její dvě kočky. Doma se neustále hádají a Dáše navíc nepřidá ani nepořádek, který najde v nové rodině. Klára naproti tomu Výměnu manželek potřebuje, věří, že to zlepší její manželský vztah. Jak se obě ženy vyrovnají s novou rodinou a jestli Dáša ustojí nepořádek a fakt, že přání dětí jsou na prvním místě, to se dozvíme dnes večer v dalším díle Výměny manželek.

Dáša s Martinem se snaží svůj vztah napravit pomocí Výměny manželek.  Dáša si nemůže zvyknout v přeplácaném bytě, kde bude také bojovat s náhradním manželem, jenž dovolí svým dětem naprosto vše.

Na druhé straně se představí Klára a Mirek, kteří věří, že jim Výměna manželek pomůže s jejich rodinnou pohodou. Jejich problémy, co mají doma, musí vnímat i tři děti, které spolu mají.

Dáša bude úplně konsternována tím, že se u Kláry doma dětem povolí naprosto všechno. Jejich požadavky jsou vždy na prvním místě a s tím bude muset Dáša bojovat.

Klářin přístup bude moct vyzkoušet i v rodině náhradní, protože stejně jako ona s Mirkem, tak i Dáša s Martinem mají tři děti. Jestli se Kláře tato výměna povede a přispěje to k nápravě jejího vztahu s Mirkem, to se uvidí

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:42 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Trapas
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5
Komentáře
Vezmeme vás na titulní stranu
Sobota 21. září 2019, svátek má Matouš

jít naiDNES.cz