Pořadatel zrušeného Derula chválil vystoupení z balkonu. Fanoušci ho chtějí kamenovat

Zrušený koncert amerického zpěváka Jasona Derula (29) se nakonec v menším měřítku odehrál na balkoně Tipsport arény. Zatímco pořadatel si tento komornější koncert pochvaluje, mezi lidmi panuje spíše nevole. V diskuzích to vypadalo, že pořadatel bude ukamenován a především ti, kteří přijeli z větší dálky, se ptali, proč to nebylo oznámeno dříve. Norské duo Marcus & Martinus (16) nevystoupilo vůbec, což pochopitelně nesli návštěvníci dost nelibě. Pořadatel slíbil, že koncert se odehraje do tří týdnů a bude ve stejném obsazení.

Velká vlna nevole se snesla na hlavy pořadatelů, kteří museli včera těsně před koncertem oznámit, že se koncert amerického hudebníka Jasona Derula ruší. Lidé, kteří na místě zůstali, se dozvěděli, že do tří týdnů se bude koncert opakovat, a to i s norským popovým duem Marcus & Martinus.

Vyjádření fanoušků byla taková, že by čekali především rychlejší informaci o nekonání koncertu, dost z nich přijelo totiž hlavně na norská jednovaječná dvojčata, která ovšem nevystoupila vůbec. 

Důvodem, proč se koncert neuskutečnil, měla být nekompatibilita světel a obrazovek z Derulovy produkce, které nedržely na konstrukci Tipsport arény. Dokonce hrozilo, že během koncertu tato světla a obrazovky spadnou. 

„Jason Derulo po dohodě s pořadateli vystoupil na balkoně Tipsport arény a odehrál čtyřicetiminutové vystoupení, které přítomní diváci doslova hltali a užívali si neobvyklý zážitek,“ napsala ve svém vyjádření produkce.

To však spustilo lavinu nadávek nespokojených fanoušků, především rodičů, kteří se svými dětmi tři hodiny čekali venku. Dokonce vznikla skupina, která chce pořadatele žalovat. Lidé by si asi raději vychutnali kompletní koncert v prostorách haly, za nějž zaplatili nemalé peníze. 

Jedno je jasné. Tohle nebyla dobrá reklama a dostat Jasona Derula zpět do Prahy v jeho nabitém programu, kdy objíždí svět se svými koncerty, nebude jednoduché.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:53 23. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Tvl
  22
 • Haha
  21
 • Trapas
  13
 • Super
  12
 • Cože
  9
 • Sladký
  6
Komentáře