Jágrova holka Kopřivová kritizuje Tesco za plíseň: Všechny bych je vyhodila!

Veronika Kopřivová je v šoku. Objevila plesnivý sýr v Tescu! | foto: Koláž Expres/Instagram

Velká podnikatelka Veronika Kopřivová se opřela do zaměstnanců obchodního řetězce Tesco. Objevila totiž v regálu sýr s plísní. „Tohle mi dát někdo na prodejnu, tak by letěl na hodinu,“ nechala se slyšet přítelkyně Jaromíra Jágra.

Veronika Kopřivová na sociální síti sdílela video, v němž poukazuje na plíseň v balení plátkového sýra, který objevila v regálu Tesca. Obyčejný člověk by takový sýr nejspíš vzal a odevzdal personálu. Ten by zjednal nápravu a bylo by po problému. Takové věci se totiž občas prostě dějí. 

Kopřivová však namísto upozornění obsluhy začala produkt točit na svůj Instagram s popiskem: „Tak sýr si zase tak rok nekoupím. Tohle mi dát někdo na prodejnu, tak by letěl na hodinu a ještě by to musel sníst.“ 

Veronika Kopřivová si postěžovala na zaměstnance supermarketu.

Veronika Kopřivová si postěžovala na zaměstnance supermarketu.

Jak by se asi Veronice líbilo, kdyby s ní někdo na tak nevděčné pracovní pozici tímto způsobem zametl? Zkusila si někdy doplňovat regály v Tescu, aby mohla danou věc objektivně hodnotit? 

„Technicky ani při nejdetailnější kontrole není možné vzhledem k šíři sortimentu a objemu prodaného zboží nikdy s naprostou jistotou zabránit jednotlivým selháním (např. zboží se doplňuje na regál v kartonech, a ne vždy může být porušený svár na obale identifikován),“ řekl nám k celé věci tiskový mluvčí Tesca Václav Koukolíček.

Taková chyba bývá většinou způsobená nepozorností nebo nebalostí, vyhazov na hodinu a zbavení člověka možnosti platu tak asi není úplně ideální řešená. Není tak celá tahle kritika zbytečná? Namísto hanění je lepší personál upozornit na závady, aby mohly být napraveny a všichni se z nich poučí.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:27 25. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  150
 • Super
  21
 • Haha
  15
 • Tvl
  15
 • Cože
  13
 • Sladký
  9


Komentáře

Expres.cz