Kopřivová s Nováčkovou radí mužům: Nenechte za sebe platit a mějte plán

  •   11:47
  • diskuse

Jitka Nováčková a Veronika Kopřivová radí, jak se mají muži chovat na rande. | foto: Instagram

Jitka Nováčková a Veronika Kopřivová se rozhodly zveřejnit návod pro pány, jak se chovat, respektive nechovat na prvním rande. Co objevného přinesly?

„Dvě blondýny jdou ve čtvrtek na večeři. Já: Jsem trochu v nervu, v neděli musím nahrát video na YTB a zatím nic nemám. Verunka Kopřivová: Počkej, to něco vymyslíme. A za 10 minut už jsme měly zapnutou kameru. Smějeme se tomu dva dny, tak snad se budete smát taky,“ napsala Jitka Nováčková ke svému novému videu na YouTube.Holky se v zápalu natáčení přepočítaly. Rad je 16 namísto 15, jak by však pravil klasik, každá rada dobrá. Vyvstává však otázka: Je mezi nimi něco jiného než stokrát oprášené klišé?

1.Nebuď balík, pomáhej s taškami

2.Se všemi taškami

3.Nezmiňuj bývalky

4.Špínou neoslníš

5.Máma neexistuje

6.Otevírej dveře, buď gentleman

7.Nemachruj

8.Nech si chlípná gesta a narážky

Podobnost s 3v1?

Holky se dočkaly mnoha nadšených, ale také kritických komentářů. Jejich video totiž budí dojem, jako by napodobovaly trio 3v1 – Nikol Štíbrovou, Martinu Pártlovou a Veroniku Arichteva.

„Videa točím, protože mě to baví a protože baví vás, ale je dobré slyšet, co si o tom myslíte. I když to nebyl záměr, možná jsme se nechaly ovlivnit, protože humor holek 3v1 je prostě nejvíc. Ale tak daleko nikdy nebudeme,“ komentuje Nováčková.

9.Měj plán

10.Chovej se slušně

11.Vyber zajímavou restauraci/podnik

12.Nenech ji za tebe platit

13.Na místě a načasování záleží

14.Věnuj se jí naplno

15.Nebuď sebestředný

16.Netlač na pilu

Fotogalerie

Komentáře