Pizingerová odešla z muzikálu Čas růží. Proč nezvládla zůstat do konce?

Vendula vypadala skvěle. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt/ Ladislav Křivan

Není žádným tajemstvím, že největší hity Karla Gotta napsal hitmaker Karel Svoboda. I proto na premiéře muzikálu Čas růží nesměla chybět ani Vendula Pizingerová, dříve Svobodová. Ta ale muzikál neviděla celý, když začal hrát hit Krev toulavá, Vendula v tichosti odešla ze sálu.

Muzikál Sagvana Tofiho Čas růží, v němž zazněly i čtyři hity Karla Svobody, si Vendula Pizingerová užila. Až na jeden moment. Když totiž na konci prvního dějství začali protagonisté muzikálu zpívat píseň ze seriálu Cirkus Humberto Krev toulavá, neunesla nával emocí a musela odejít ze sálu.Jste velmi všímavý. Prostě jsem odešla. Je to smutná písnička, tak jsem odešla,“ sdělila redaktorovi Expres.cz Vendula s tím, že k tomuto hitu Karla Svobody má zvláštní vztah.

Pro mě je píseň ze seriálu Cirkus Humberto Krev toulavá jedna z jeho fatálních věcí. Je to smutná písnička a já bych ji dala úplně někam jinam,“ říká Pizingerová s tím, že si představení jinak velmi užila. Jsem člověk, který má rád zábavu a tohle je zábava pro lidi. Myslím si, že na to budou chodit.“

Nicméně i přes smutné vzpomínky prezidentku nadačního fondu Kapka naděje velmi potěšila osobní účast Karla Gotta.

Karel Gott je ikona Je to člověk, na kterém to dneska stojí, leží, běží. Jsem strašně ráda, že má tu energii a vůli přijít a vystoupit před lidmi. Myslím, že to všichni ocenili,“ uzavřela Vendula, kterou hlavně těší, že se hity jejího manžela stále líbí a publikum baví.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 16. července 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  10
 • Haha
  6
 • Cože
  6
 • Trapas
  6
 • Sladký
  6
 • Tvl
  5


Komentáře