Rodinné drama na pohřbu Daňka. Vendulka Křížová prchala před Víznerem!

První veřejné setkání po rozchodu neunesla dobře. Vendulka Křížová nevydržela kvůli otci svých tři dětí Oldřichu Víznerovi ani do konce smutečního obřadu svého velkého kamaráda Wabiho Daňka. Z velké obřadní síně strašnického krematoria prchla deset minut před posledním aplausem pro legendárního písničkáře.

Zpráva o jejich rozchodu přišla v srpnu letošního roku, Oldřich Vízner po dvacetiletém vztahu opustil matku svých tři dětí Vendulku Křížovou, herec se zakoukal do velmi mladičké slečny. A právě to mu pohledná brunetka Křížová nemůže odpustit.Zrada ze strany otce jejích dětí stále Vendulu nepřebolela, i tak ale setkání, ke kterému muselo jednou dojít, nedokázala zabránit. Stalo se tak na pohřbu jejich dlouholetého kamaráda Wabiho Daňka.

Standa byl hodně prima kamarád. Byl to dobrosrdečný člověk a měl podmanivý hlas. Mám ráda celou jeho rodinu a m pocit, že tady je stále s námi. Byli jsme kamarádi. Věděla jsem, že byl nemocný. Naposledy je to půl roku, co jsme se viděli. Mám na něj jenom krásné vzpomínky. Byl to takový přátelský medvěd s křehkou duší, těžko se o tom mluví,“ vzpomínala na něj Křížová, která se s největší pravděpodobnosti právě kvůli Víznerovi nezdržela až do konce obřadu.

Deset minut před koncem vyběhla z velké obřadní síně strašnického krematoria a doslova prchla pryč. Nejspíš proto, aby se nemusela ve dveřích střetnout s expartnerem.

Na Wabiho zavzpomínal i Vízner. My jsme přijeli k nim na chalupu na gril a co myslíte, že nám nabídl? Daňka na grilu! Viděl jsem ho bohužel naposledy při sedmdesátinách v rozhlasu. Poslední dobou jsme v kontaktu nebyli. Předtím ano,“ svěřil se Vízner, ale neupřesnil, zda to bylo kvůli rozchodu s Křížovou, nebo v tom byly jiné důvody. Když ale padl dotaz na setkání s exmanželkou Vendulkou, Vízner zakroutil hlavou a odmítl se vyjádřit.

Otázkou je, jak dlouho se bývalí manželé budou jeden druhému vyhýbat. Přece jenom spolu mají tři děti a komunikovat spolu musí. Je ale jasné, že tři měsíce jsou velmi krátká doba, aby taková rána ještě stihla přebolet.

Fotogalerie

Komentáře