Mladík vedle Okamury s housenkou pod nosem: Dříve chodil s dcerou slavného hokejisty

Na tiskové konferenci SPD upoutal pozornost mladík s nesmělým knírkem po boku Tomia Okamury. Jak asi většina lidí správně pochopila, jedná se o syna lídra SPD. Byl Ruy Okamura pouze podpořit otce, nebo je za tím něco víc?

Ruy Okamura (22) je synem Tomia Okamury a jeho první manželky Mie Krejčíkové (dříve Okamurové). Přestože jejich manželství netrvalo déle než čtyři roky, dodnes jsou přáteli a i se synem a dalšími členy rodiny se stále schází.Ruy nejprve navštěvoval soukromou anglickou střední školu, kde se také seznámil s Dominikou Haškovou (21), zpěvačkou a blogerkou, se kterou jako teenager nějakou dobu chodil. V současnosti studuje na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku režii a již se podílel na tvorbě celé řady studentských filmů. Na tiskové konferenci však mladý filmař nebyl jen jako syn, ale také jako režisér několika volebních spotů SPD, ve kterých vystupoval Tomio Okamura. 

Co si o takové spolupráci myslí Ruyovi přátelé a spolužáci? Jeden z nich se nechal na Facebooku slyšet: „Když jsem se s Ruyem potkal na FAMO, sám jsem se zastyděl, když jsem se celkem necitlivě zeptal, jestli je příbuzný s Okamurou. Nedalo mi se ho ihned nezeptat, jestli se svým otcem souhlasí v jeho politických názorech a on mi odpověděl krátce – ne. Chápu, že se lidi a názory mění. Ale tohle je pro mě smutný pohled.“

Kromě filmařiny se mladý Ruy podle Tomia Okamury zajímá také o vaření. Navštěvuje prý různé kuchařské kurzy a často otce a další příbuzné zve na večeře. 

Zda mladý režisér sdílí otcovy politické názory, nebo jej pouze podporuje v rámci rodinné sounáležitosti, těžko posoudit. 

Fotogalerie


Komentáře