jít naiDNES.cz

Klaus byl horší než ženská, vzpomíná na debaty s politiky Bubílková

Zuzana Bubílková v pořadu Telebrity. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof

Moderátorka a bavička Zuzana Bubílková přijala pozvání do pořadu Telebrity, kde se rozpovídala nejen o osobním životě, ale také o svém vztahu k politikům. Přiznala například, že si ji namlouval David Rath a nejvíce ji štval bývalý prezident Václav Klaus.

Nestárnoucí Zuzanu Bubílkovou si snad každý pamatuje coby satirickou bavičku, která se nebála udělat si legraci i z těch nejvýše postavených lidí. Přišla do styku s mnoha známými politiky a každého má s něčím spojeného.

Například Václav Klaus pro ni byl neoblomný remcal, kterému není nic dobré. V pořadu Telebrity přiznala, že svým chováním lezl na nervy nejen jí, ale i celému štábu. „On vždy přišel do studia a vytvořil blbou náladu. Rozhlédl se a řekl: No ne, to je tedy dneska společnost. Já nevím, já asi odejdu. To bylo první, co řekl.“

Kromě toho prý neustále dbal na to, jak vypadá. „S manželkou si vykala a třeba jí říkal: ,Klausová, mám dobře kravatu? Minule jsem ji měl na šikmo' a ona mu ji začala rovnat,“ uvedla Bubílková.

Posílal ji navíc kontrolovat záběry, zda mu není vidět bradavice na tváři. Ta sice nebyla velká, ale když se nasvítila, vypadala výrazněji. Kolikrát se kvůli tomu přestavovaly i kamery.

„Byl to hodně složitý partner na mluvení, protože on vám neodpustil vůbec nic. On se nesoustředil na to, co odpoví, ale soustředil se na to, na co se ptáte. A tím, že zpochybňoval otázku, získával čas na to, aby si mohl zformulovat odpověď,“ vzpomíná někdejší moderátorka Politického harašení.

Bubílková má s politiky nejen špatné zkušenosti. Někteří z nich se ji totiž pokoušeli i uhnat. „Doktor Rath měl o mě velký zájem, zval mě třeba na plesy, ale já jsem nešla. Měla jsem zásadu nikdy se s žádným politikem nesblížit víc, než je nutné, protože pak jste vydíratelná,“ odhalila.

A co nám ještě prozradila? To zjistíte v Telebritách!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:29 6. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Haha
  14
 • Trapas
  13
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat