jít naiDNES.cz

Hunčárová poprvé o vztahu s Ridim: Nejsem zlatokopka, to mě hodně bolelo

Lucie Hunčárová byla dalším hostem Telebrit. | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Dalším hostem pořadu Telebrity byla zkušená tanečnice Lucie Hunčárová. Ta dlouhých osm let tvořila pár s Janem Onderem, který stejně jako ona tančil v soutěži StarDance. Teď žije s populárním italským kuchařem Emanuelem Ridim.

Když vztah Hunčárové a Ridiho vyšel na povrch, mnoho lidí mělo sympatickou tanečnici za „zlatokopku“, která odkopla Ondera a našla si slavnějšího a bohatšího milence. 

Tyto fámy Hunčárová v novém díle pořadu Telebrity vyvrátila, a navíc všem pochybovačům vzkázala něco, co nikdo nejspíše nečekal.

„On (Ridi) bydlí u mě, ne já u něj,“ překvapila Hunčárová. „Měla jsem v Praze byt, tak jsem mu nabídla, ať se ke mně přestěhuje,“ vzpomíná pohledná tanečnice, která si bydlení s italským kuchařem pochvaluje.

„Bydlíme spolu asi rok a čtvrt a myslím, že dobrý,“ říká s úsměvem mistryně České republiky v latinskoamerických tancích z roku 2012.

Lucie Hunčárová se proslavila coby tanečnice ze StarDance.

Lucie Hunčárová se proslavila coby tanečnice ze StarDance.

Hunčárová dále promluvila o tom, jak se v poslední době zlepšil její vztah s bývalým přítelem Janem Onderem, který je mimo jiné šéfem tanečníků ve StarDance a Lucie se v letošní chystané řadě neobjeví, Onder s ní nepočítá. „Jsme už schopni spolu komunikovat. Včera mi pomáhal s cestou.“

„Je šťastný, má nový vztah,“ dodala dále Hunčárová, která si je ale vědoma, že se dopustila zrady, kterou jí Onder nikdy neodpustí.

Zajímá vás, co si ostřílená tanečnice myslí o novém ročníku soutěže StarDance? Neváhejte a podívejte se na nejnovější díl pořadu Telebrity! Dozvíte se mimo jiné i to, jak velkou pokutu dostal fotbalista Daniel Kolář za své řádění na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:20 pátek 2. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  53
 • Trapas
  41
 • Haha
  20
 • Tvl
  16
 • Cože
  13
 • Sladký
  10
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat