jít naiDNES.cz

Albánci ho zapletli do pokusu o vraždu: Bylo to období, za které se stydím, říká Issa

Kolem Sámera Issy bylo vždy velmi rušno. Jednou z nejvýraznějších kauz ale bezesporu zůstane ta, v níž byl svědkem pokusu o vraždu. Během křtu svého kalendáře v roce 2013 totiž pětice Albánců nožem napadla jednoho z návštěvníků baru, a sice boxerského olympionika Petra Horáčka. Ten s těžkými zraněními skončil v nemocnici a zpěvák byl od té doby spojovaný s pražským podsvětím. O celé kauze promluvil po letech a uvedl, jak to vlastně celé bylo.

O zpěvákovi Sámeru Issovi se toho napsalo v médiích od doby jeho působení na české scéně nespočet. Rozhodně nejvýraznější ale zůstává potyčka na jeho akci, během které málem přišel o život boxer Petr Horáček. 

Do baru, kde Sámer křtil svůj kalendář, přišla pětice Albánců, která Horáčka napadla nožem a on byl s probodnutými plícemi a slezinou převezen do nemocnice.

„Všichni říkají, že jsem byl spojovaný s Albánci, ale ono to bylo tak, že jsem pořádal křest a my měli dolní část baru a ta skupinka horní. Došlo tam mezi nimi k nějaké potyčce, během které dokonce došlo na tasení nožů, všude byla krev. A jelikož jsem tam byl i já, hned se to řešilo a spojovalo se mnou,“ vysvětlil po letech Issa, který byl hostem pořadu Telebrity.

„Tentokrát jsem v tom byl opravdu nevinně,“ přiznal s tím, že byl z tohoto zážitku dlouhou dobu velmi špatný. „Nebylo to vůbec příjemné, protože jsme dělali charitativní akci a namísto té charity se řešilo, co jsem měl s Albánci a proč tam někdo vytahoval zbraně.“

Sám řekl, že tato kauza proběhla v období, kdy se kolem něj hodně řešily drogy a mejdany.

„Byla to horší doba... Některé věci byly moje chyba, některé ne. Měl jsem takové temné období, ale už je to pryč,“ vysvětluje Issa. A dodává, že podobně jako kolegové ze showbyznysu si prošel lecčím.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:23 neděle 12. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Haha
  17
 • Super
  11
 • Cože
  10
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Premium

Konzumace jídla několikrát denně je klišé, tvrdí výživový poradce Fořt

Napsal více než dvacet knih o zdravém životním stylu a boji s obezitou. Petr Fořt tvrdí, že žádný obecně platný návod...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Premium

Pes celý život čeká na to, až ho někdo sprdne, říká veterinář

Do své ordinace v centru Prahy dochází den co den už 22 let, aby znovu na nohy postavil čtyřnohé domácí mazlíčky. „I...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat