jít naiDNES.cz

Albánci ho zapletli do pokusu o vraždu: Bylo to období, za které se stydím, říká Issa

Kolem Sámera Issy bylo vždy velmi rušno. Jednou z nejvýraznějších kauz ale bezesporu zůstane ta, v níž byl svědkem pokusu o vraždu. Během křtu svého kalendáře v roce 2013 totiž pětice Albánců nožem napadla jednoho z návštěvníků baru, a sice boxerského olympionika Petra Horáčka. Ten s těžkými zraněními skončil v nemocnici a zpěvák byl od té doby spojovaný s pražským podsvětím. O celé kauze promluvil po letech a uvedl, jak to vlastně celé bylo.

O zpěvákovi Sámeru Issovi se toho napsalo v médiích od doby jeho působení na české scéně nespočet. Rozhodně nejvýraznější ale zůstává potyčka na jeho akci, během které málem přišel o život boxer Petr Horáček. 

Do baru, kde Sámer křtil svůj kalendář, přišla pětice Albánců, která Horáčka napadla nožem a on byl s probodnutými plícemi a slezinou převezen do nemocnice.

„Všichni říkají, že jsem byl spojovaný s Albánci, ale ono to bylo tak, že jsem pořádal křest a my měli dolní část baru a ta skupinka horní. Došlo tam mezi nimi k nějaké potyčce, během které dokonce došlo na tasení nožů, všude byla krev. A jelikož jsem tam byl i já, hned se to řešilo a spojovalo se mnou,“ vysvětlil po letech Issa, který byl hostem pořadu Telebrity.

„Tentokrát jsem v tom byl opravdu nevinně,“ přiznal s tím, že byl z tohoto zážitku dlouhou dobu velmi špatný. „Nebylo to vůbec příjemné, protože jsme dělali charitativní akci a namísto té charity se řešilo, co jsem měl s Albánci a proč tam někdo vytahoval zbraně.“

Sám řekl, že tato kauza proběhla v období, kdy se kolem něj hodně řešily drogy a mejdany.

„Byla to horší doba... Některé věci byly moje chyba, některé ne. Měl jsem takové temné období, ale už je to pryč,“ vysvětluje Issa. A dodává, že podobně jako kolegové ze showbyznysu si prošel lecčím.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:23 neděle 12. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Haha
  17
 • Super
  11
 • Cože
  10
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat