Michaela Nosková: Manžel nevěděl, že jsem mu dala kopačky!

Michaela Nosková a její manžel Ondřej Bábor. | foto: Profimedia.cz

Kolem sňatku Michaely Noskové (34) se strhla pořádná mela. Zpěvačka totiž řekla „ano“ svému bývalému příteli, s nímž sehrála habaďůru na média i blízké. Nyní exkluzivně v Telebritách odhalila, proč tuhle hru hráli, co z ní měli a jak vlastně nápad se svatbou vznikl.

Zpěvačka Michaela Nosková se před pár dny stala vdanou paní, vzala si svého partnera a muzikálového kolegu Ondřeje Bábora, s nímž se před pár měsíci mediálně rozešla.

Jejich rozchod byl sice jen na oko a zdá se, že Míša se do této mediální hry sama zamotala tak moc, až ani její partner neměl ponětí, že se vlastně rozešli.

Proč předvedli celý tento tyátr a jaký to doopravdy mělo smysl? O tom oba promluví v novém díle pořadu Telebrity a Nosková přidá ještě něco navíc.

Redaktoři Kateřina Pifflová a Karen Mchitarjan se zase budou věnovat dvěma aktuálním kauzám, a to nové lásce Lucie Borhyové a druhému manželství, které opět rozvrátila Lejla Abbasová.

Prodává přes lásku svoje šperky?

Lucie Borhyová nemá štěstí na muže, ale zdá se, že si neustále hledá totožné typy.

Jejím nejnovějším objevem je Michal Smečka, s nímž začala podnikat v oblasti prodeje šperků, a Smečka je stejně jako její předchozí muži mladší jižanský typ. Je tohle jen krok, jak přes lásku prodávat více zboží?

Lejla a její láska k Erdoganovu příznivci

Moderátorka Lejla Abbasová (37) má jednoho syna s tehdy ženatým politikem Michaelem Kocábem, nyní čeká druhé dítě s dalším ženatý mužem, Turkem Volkanem Kaynakem, který má českou manželku a s ní již dvě děti.

Kaynak podniká v hazardu, obdivuje prezidenta Erdogana a se svou ženou se rozvádět nehodlá. Bude muset Lejla přistoupit na roli druhé manželky? A co to pro milovnici zadaných mužů bude vlastně znamenat?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:36 8. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  18
 • Haha
  12
 • Super
  11
 • Cože
  11
 • Tvl
  7
 • Sladký
  6
Komentáře