jít naiDNES.cz

Gott o manželce Ivaně: Jenom ona mi řekne pravdu do očí! Ostatní se bojí

Mistr Karel Gott (78) se stal exkluzivním hostem pořadu Telebrity a prozradil, jaké to je pracovat s manželkou. Ivana Gottová je mu prý nejupřímnějším rádcem a nebojí se mu říct pravdu do očí, což na ní několikanásobný slavík navzdory kritice ostatních velmi oceňuje.

Zpěvák Karel Gott před lety učinil zásadní rozhodnutí v životě. Rozloučil se s Janem Adamem, který se o něj roky staral. Jeho práci si na starost vzala sama Ivana Gottová a Aneta Stolzová, která vystupuje jako Gottova mluvčí. A zpěvák nyní prozradil, jak se mu s manželkou spolupracuje. 

„Někteří kolegové říkají, že by do toho ženy neměly vstupovat, ale já si myslím, že právě ona mi do očí řekne pravdu. To, co by se mi jiní neodvážili říct,“ přiznal Gott v Telebritách, kde jsme také narazili na téma, které před několika týdny plnilo všechny titulní stránky.

Někteří přátelé ze showbyznysu se totiž ohrazovali, že se s Gottem nemohou napřímo spojit. Nejvíce se v tomto případě skloňovalo jméno Milana Drobného. 

„Ivanka mi vyřizuje všechno a každý, kdo chce se mnou mluvit a má na mě kontakt, dobře ví, že když mi zanechá zprávu, tak já mu rychle zavolám zpátky,“ vysvětlil Gott s tím, že na této bázi funguje se spoustou přátel.

Mimo pracovní posilu je mu manželka skvělým parťákem a nechybí na žádné důležité události. Nyní se společně například chystají na vyprodaný koncert v O2 aréně, který se bude konat 12. června.

Celý rozhovor s Karlem Gottem můžete sledovat ZDE na portálu Playtvak.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:26 pátek 13. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Haha
  19
 • Super
  16
 • Cože
  11
 • Tvl
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat