jít naiDNES.cz

Jiří Vondráček: Soudy s Martou platí Helena! Jak na to reagovala Vondráčková?

Jiří Vondráček jako host pořadu Telebrity. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt/ Ladislav Křivan

Jiří Vondráček se před několika dny veřejně omluvil Martě Kubišové za svou sestru Helenu. A nyní vysvětlil, proč tak učinil. A nejen to! V exkluzivním rozhovoru pro pořad internetové televize Playtvak.cz Telebrity prozradil, že by to udělal znovu.

Vztahy Jiřího Vondráčka a jeho sestry Heleny jsou již řadu let na bodu mrazu. Pokud si někdo myslel, že by se to někdy mohlo spravit, poté, co se ale na rozlučkovém koncertě Marty Kubišové v Lucerně zpěvačce za chování své sestry veřejně omluvil, k tomu nejspíš nikdy nedojde. Vondráček si přesto za svým činem stojí.

„Marta Kubišová je moje dlouholetá kamarádka a byla i kamarádkou celé naší rodiny. Přišlo mi, že si toho vyžrala tolik, že si nezaslouží, aby se s ní někdo soudil a říkal o ní, že je lhářka. Mně to tak vadí a mrzí mě to. A na Heleně mě mrzí, že to platí, protože všechny ty soudy platí Helena. I když říká, že se s Martou nesoudí, je mi to líto a mrzí mě to. Měl jsem pocit, že jí mám říct: Vondráčkovi tě mají rádi a omlouvám se za to, že někdo s naším jménem ti takto ubližuje,“ řekl Vondráček v pořadu Telebrity.

Na jeho slova pochopitelně reagovala i jeho slavná sestra Helena Vondráčková. A tvrdí naprostý opak. V žádném případě žádný spor s Martou Kubišovou neplatím, naopak mě celý tento spor, kde vystupuji pouze jako svědek, velmi poškozuje, a to i z důvodu lží a pomluv ze strany bratra,“ sdělila nám Vondráčková, která svého bratra viní, že na ni donáší novinářům.

„V nedávné době policie zahájila úkony v trestním řízení, kdy bulvární média zcela výjimečně poskytla součinnost a odtajnila svůj zdroj,“ uzavřela zpěvačka.

Co ještě v exkluzivním rozhovoru Vondráček řekl a je podle něj slavnější Helena, nebo jeho dcera Lucka? A jak přišla nejvtipnější youtuberka Sej Roška ke svým nápadům, čím se ve skutečnosti živí a co chystá do budoucna?

Lucie Schejbalová je známá jako youtuberka Sejrošk.

Lucie Schejbalová je známá jako youtuberka Sej Roška.

Lucie Schejbalová ve studiu pořadu Telebrity.

Lucie Schejbalová ve studiu pořadu Telebrity.

Na to vše se můžete podívat v nejnovějším díle ZDE.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 17. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  50
 • Super
  19
 • Haha
  10
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  6
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat