Udáváš dceru bulváru! Manžel Vondráčkové napadá jejího bratra Jiřího

Jiří Vondráček se na koncertě Marty Kubišové veřejně omluvil za chování své sestry Heleny. Jeho veřejný postoj však nezůstal bez odezvy. Martin Michal v reakci na jeho slova přišel s vážným obviněním.

Bratr Heleny Vondráčkové se na koncertě Marty Kubišové rozhodl za celou rodinu, zejména za Helenu omluvit. Reagoval tak na letitý spor ohledně zrušení turné Golden Kids, který se dostal až před Ústavní soud. Ten dal před lety za pravdu Kubišové a stížnost Martina Michala označil na neopodstatněnou. 

„Přišel jsem se Martě omluvit za celou naši rodinu, hlavně za mou sestru Helenu. Je načase, aby to někdo udělal,“ nechal se slyšet v pátek v pražské Lucerně Vondráček.

Martin Michal se proti Jiřího výroku ohradil.

Martin Michal se proti Jiřího výroku ohradil.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat a Martin Michal si s manželčiným bratrem nebral servítky. Dokonce ho nařkl, že udává vlastní dceru!

Vondráček s dcerou Lucií v roce 1993.

Vondráček s dcerou Lucií v roce 1993.

„Jen s Helenkou zíráme, že si nějaký hlupák osobuje právo za ni mluvit. Ten člověk dokonce udává vlastní dceru do bulváru. Jmenuje se Jiří Vondráček. Fakt tam moc inteligence a slušnosti není,“ uvedl.

Jiří Vondráček má s Helenou chladné vztahy už 15 let. Kamenem úrazu je přitom její manžel Martin Michal, proti němuž vystupoval už od svatby. Není se tedy čemu divit, že se do sebe oba muži stále navážejí. 

Fotogalerie

Komentáře