jít naiDNES.cz

Charlotte Štiková: Proč stojím za mámou a s kým dalším spala Ornella?

Reality show Štiky se točí především kolem vztahu Moniky Štikové a Ornelly Koktové, které se neustále o něčem dohadují. Charlotte je proto jako mezi mlýnskými kameny. Jako jediná z rodiny se však často staví na stranu své matky. Nyní v Telebritách vysvětlila proč a prozradila, s kým její sestra kromě Radka Štěpánka ještě randila.

Reality show Štiky odkrývá nejen mezilidské vztahy v rodině Štikových, ale také různé pikantnosti z jejich soukromí. S nejvíce šokující informací zatím přišla Monika Štiková, která prozradila, že její dcera Ornella randila s Radkem Štěpánkem

Tím přiživila jejich nekončící hádky, kterých můžeme být svědky snad v každém díle tohoto bizarního pořadu. 

A přestože se většina rodinných členů staví na stranu Ornelly, Charlotte stojí za svou maminkou. Myslí si, že její sestra nemá k matce respekt a velmi často ji zbytečně dráždí.

„Jsem na mámině straně, protože do ní šli všichni. Navíc to někdy Ornella přeháněla. Některé věci by si neměla dovolit. Urážela například její kamarádky a kluky,“ uvedla v Telebritách, kde byla společně se svým přítelem Ivkem. 

„Navíc není fér, když jde víc lidí proti jednomu,“ dodala s tím, že Monika podle ní není v lehké situaci.

Charlotte dorazila se svým přítelem Ivkem.

Charlotte dorazila se svým přítelem Ivkem.

Za svou matkou Charlotte stojí nejen v hádkách, ale i v informacích, které pouští do médií. Nejenže potvrdila fakt, že její sestra randila s tenistou Štěpánkem, ale také nepřímo odsouhlasila, že se vídala s fotbalistou Martinem Feninem.

„Já jsem myslela, že to není žádné velké tajemství. Stejně už všichni vědí, že to je pravda. A pár známých tam ještě je. Například další sportovec,“ naznačila a k přímému dotazu na Fenina se jen usmála s tím, že nemůže více říct.

Více ze soukromí Štikových se dozvíte v novém díle pořadu Telebrity na serveru Playtvak.cz.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 pondělí 24. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  90
 • Haha
  12
 • Tvl
  12
 • Cože
  10
 • Super
  8
 • Sladký
  6
Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat