Roman Šmucler: Kdyby to nedostali zdarma, tak půlka slavných nemá plastiky

 •   0:10
 • diskuse

Do dalšího dílu Telebrit jsme si pozvali Romana Šmuclera. | foto: Expres.cz

Zdánlivě dokonalý vztah Míši Ochotské a Lukáše Rosola balancuje na prahu zhroucení. Co doopravdy stojí za jejich odloučením? České celebrity obětují svoji důstojnost, aby dostaly plastiku zdarma, říká přední český odborník v oblasti estetické medicíny Roman Šmucler. Jak takový byznys funguje? A jak je to s bizarními vztahy Anety Savarové? To vše se dozvíte v novém díle Telebrit, který přináší pravdu bez obalu!

Roman Šmucler (47) je jednou z nejznámějších tváří v Česku, i když se šoubyznysnem z povahy své profese nemá mnoho společného. Je to hlavně zubař, prezident stomatologické komory, vede estetickou kliniku a pak také moderuje. Jak to má ale nyní s bývalou manželkou Libuší Šmuclerovou? A jak je možné, že se do lékařské profese dostanou podvodníci a proč to české celebrity rády zdarma? Odpoví na vše.Nové vydání pořadu Telebrity

Aneta Savarová (30), bývalá moderátorka Událostí, zmizela z obrazovek ze dne na den a odůvodnila to zdravotními komplikacemi. Její záhadný odchod měl možná v pozadí co dělat s manželstvím s kontroverzním podnikatelem Janem Harangozzo (50), s nímž ale rozvedla a hned za čtyři měsíce se znovu vzdala. Expresu poskytla po svatbě exkluzivní rozhovor o svém soukromém životě a rychlé svatbě.

Lukáš Rosol (31) a Míša Ochotská (31) šli jen chvíli po svatbě od sebe a vysvětlení tohoto kroku bylo velmi podivné. Zatímco Rosol tvrdil, že se Ochotská odstěhovala proto, že byla velmi hubená a nezvládala sama péči o jejich hyperaktivního syna, tenista si už zařizuje nový byt a za Ochotskou nejezdí.

Z pořadu jste mohli vidět také tuto kauzu

Dcera příbramské místostarostky Aleny Ženíškové se dala na hodně podivnou kariéru. Devatenáctiletá Karolína Urbanová, která si nechává říkat Daisy Lee, tvrdí, že za vše může její máma, ovšem nejen to. Svou matku osočila z podobných praktik a psychického týrání. Jaké je vyjádření příbramské političky? Podívejte se na celý rozhovor.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:10 11. dubna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  34
 • Tvl
  31
 • Super
  24
 • Haha
  21
 • Cože
  21
 • Sladký
  17


Komentáře