Petr Zvěřina: Ani jsem nevěděl, že mě manželka opustila, promeškal jsem tři soudní stání o dítě

Hostem dalšího dílu Telebrit byl Petr Zvěřina z Václaváku! | foto: Expres.cz

Petr Zvěřina, jeden z hrdinů oblíbené reality show VyVolení, nemá poslední dobou zrovna veselé období. Jak to s ním teď vypadá, když se mu nedaří, a jak se staví k tomu, že se bez svého vědomí stal otcem dítěte, které není jeho? Vše se dozvíte tady.

Bývalý grafik z televize Nova Petr Zvěřina prožil svých pět minut slávy jako jeden z vily VyVolených, poté rozjel svou kariéru jako DJ a oženil se s modelkou Nikolou. Štěstí ale netrvalo dlouho, kariéra začala upadat a manželka mu před dvěma lety utekla a téměř ihned otěhotněla s jiným mužem. Zvěřina se tak bez svého vědomí stal automaticky otcem cizího dítěte, na nějž musí platit. Jak tohle hodlá vyřešit? A hlavně z čeho?Zásnuby Jaromíra Jágra a divoký život Petra Zvěřiny

Také se dozvíte, jak je to vlastně s chystanými zásnubami Jaromíra Jágra a jeho kadeřnice z Teplic. Jágrův otec nedávno všechny překvapil, když oznámil, že Kopřivovou vlastně nezná. Znamená to tedy, že ji Jarda ani nepředstavil rodině?

Z pořadu jste mohli vidět ještě tyto kauzy

Regina se nenarodila proto, aby platila dluhy

Zvěřinova kolegyně z vily VyVolených Regina Agia nedávno vstala z mrtvých v pořadu Prostřeno. V televizi odhalila své naturální bydlení, kde žije již 10 let. Přiznala, že jí v domečku neteče voda, má suchý záchod a elektřinu zavedla teprve nedávno. Zároveň vyvrací, že by právě to byl důvod, proč jí odebrali dceru.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:37 28. března 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Haha
  17
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Super
  12
 • Sladký
  11


Komentáře