Popravčí Slavie má problém: Útočník Zenitu brutálně napadl jednoho z šéfů ministerstva

Hráči ruského Zenitu Petrohrad Alexandr Kokorin a Pavel Mamajev, kteří v minulém týdnu nastoupili i do zápasu s pražskou Slavií, v moskevské kavárně brutálně napadli jednoho z hostů. Jak později vyšlo najevo, byl jím vysoce postavený státní úředník. Při útoku byli fotbalisté podle svědků posilněni alkoholem a zřejmě i drogami!

Ještě minulý týden byl útočník Zenitu Petrohrad Alexandr Kokorin za hvězdu, která jediným gólem rozhodla o vítězství nad pražskou Slavií. Rázem ale platí za výtržníka, jemuž hrozí kriminál.

Společně se spoluhráčem z Petrohradu i ruské reprezentace Pavlem Mamajevem totiž napadl hosta jedné z moskevských kaváren. A to dost brutálním způsobem.

Za pouhé napomenutí, aby se oba ztišili, vzal sedmadvacetiletý Kokorin do rukou židli a opodál sedícího muže s ní vší silou udeřil tak, že mu vyrazil zub. Jak později vyšlo najevo, šlo o o vysoce postaveného muže ministerstva průmyslu a obchodu Denise Paka.

Ještě před týdnem byl Kokorin za hrdinu.

Ještě před týdnem byl Kokorin za hrdinu.

Kokorin s Mamajevem byli podle očitých svědků zjevně pod vlivem alkoholu a dost možná i drog. Okamžitě po útoku z kavárny utekli.

Ruský ministr sportu Pavel Kolobkov se již ráno nechal slyšet, že pokud se totožnost obou mužů potvrdí, ani jeden z nich si už nikdy za ruskou reprezentaci nezahraje. Možná je to ale tím posledním, co je bude trápit. Případu se totiž ujala policie a oběma fotbalistům hrozí až pět let za mřížemi.


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:54 6. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  8
 • Tvl
  7
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Haha
  4
 • Cože
  4
Komentáře

Mohlo by vás zajímat