jít naiDNES.cz

Od močení k nahotě! Pančochová se snoubenkou se na kolech proháněly nahoře bez

Šárka Pančochová se snoubenkou se na kole proháněly nahoře bez. Proč? | foto: Instagram

V lesích amerického Oregonu můžete narazit na cokoliv, třeba i na nahaté cyklistky. Nahoře bez se tam na kolech proháněla snowboardistka Šárka Pančochová s přítelkyní. Právě půvabná blondýna Kaileen prohrála sázku a musela do půl těla, její milá a budoucí manželka ji ale nenechala ve štychu. Pozornost Pančochová vyhledává ráda, ostatně se proslavila fotkou, na které močí ze skály.

Jde sice o snowboardistku a stříbrnou medailistku ze světového mistrovství, poslední dobou je ale Šárka Pančochová mnohem více bojovnicí za práva homosexuálů a také pořádnou skandalistkou. Ostatně fotku, na níž hrdě čurá ze skály v Českém ráji, zná snad každý.

Teď se blýskla znovu, a to na výletě v americkém Oregonu. A tentokrát jí u toho asistovala i krásná snoubenka Kaileen, se kterou Pančochová plánuje svatbu.

Pokud se ptáte, proč má někdo potřebu jezdit nahý na kole a fotit se u toho, my to taky nechápeme, ale Kaileen měla údajně prohrát nějakou sázku a jít do půl těla. A Pančochová, ačkoliv nemusela, se hned přidala.

Obě dívky tak odhodily vrchní část oblečení a na kolech to pořádně rozjely. Krajinou se proháněly s obnaženými hrudníky a dobře se u toho bavily.

Že je může kdokoliv vidět, to českou snowboardistku ani její nastávající nijak netrápilo.

Šárka Pančochová se snoubenkou se na kole proháněly nahoře bez. Proč?

Pančochová odhodila svršek jakoby nic.

Obě dámy svou divokou jízdu navíc zdokumentovaly i ve videu, to pak Pančochová zveřejnila na YouTube. Krásně si na něm asistují a prsa si navzájem zakrývají prsty.

Šárka Pančochová se snoubenkou se na kole proháněly nahoře bez. Proč?

Nahá jízda Šárky Pančochové a její snoubenky Kaileen

Ona půvabná blondýna po boku Pančochové je rozvedenou americkou maminkou. Pančochová ji o ruku požádala v červenci, a to romanticky na nejvyšší hoře Oregonu.

Vzápětí ale oznámila, že svatba hned tak nebude.

Šárka Pančochová se snoubenkou se na kole proháněly nahoře bez. Proč?

Kaileen je velmi půvabná žena.

„Brát se nebudeme do té doby, než bude povolená svatba gayů a leseb v České republice!“ řekla osmadvacetiletá sportovkyně s tím, že za legálnost homosexuálních sňatků v Česku je připravena bojovat. 

Fotogalerie

Komentáře

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat