jít naiDNES.cz

Kouč Říha vyvedl „ukradenou“ sexbombu: Soňa byla královnou večera, ukázala kalhotky!

Trenér Miloš Říha vyvedl na galavečer svou sexbombu: Soňa ukázala výstavní dekolt a kalhotky! | foto: Profimedia.cz

Trenér hokejové reprezentace Miloš Říha (60) dorazil na udílení cen Zlatá hokejka po boku své sexy přítelkyně Soni (40), kterou před lety přebral slovenskému hokejistovi Jaroslavu Obšutovi. Vnadná Slovenka na sobě měla hodně odvážné šaty a zastínila i výrazně mladší přítelkyně hokejistů.

Říhova přítelkyně Soňa Obšutová na slavnostním udílení cen Zlatá hokejka ukázala velice hluboký výstřih a měla co dělat, aby její bujné vnady zůstaly po celou dobu zahaleny.

Výstavní dekolt není to jediné, čím sexy Slovenka zaujala. Z dlouhého rozparku jí vykoukly kalhotky, čímž Soňa jistě potěšila přítomné fotografy.

Kromě výstavního výstřihu ukázala také kalhotky.

Kromě výstavního výstřihu ukázala také kalhotky.

Reprezentační trenér Miloš Říha vyvedl svou sexbombu.

Reprezentační trenér Miloš Říha vyvedl svou sexbombu.

Reprezentační trenér Miloš Říha svou partnerku Soňu delší čas skrýval. Společně se na akcích začali objevovat teprve nedávno. Tajnostem se nelze divit. Historka, jak se ti dva dali dohromady, je totiž více než pikantní!

Říha žil dlouhé roky s manželkou Alenou, s níž vychoval dceru Andreu a syna Miloše mladšího, který je také hokejový trenér.

V roce 2015 slovenský deník Nový Čas informoval o tom, že Říha udržuje poměr s výrazně mladší sexbombou Soňou, kterou „ukradl“ slovenskému hokejistovi Jaroslavu Obšutovi! Ten s ní zplodil dvě děti. 

Soňa měla co dělat, aby uhlídala svá prsa.

Soňa měla co dělat, aby uhlídala svá prsa.

V době této milenecké „krádeže“ Říha Obšuta trénoval ve Spartaku Moskva.

Hokejový trenér tvrdil, že v době, kdy si se sexbombou začal, už Soňa s Obšutem půl roku nebyla. Hokejista byl ale jiného názoru. Říkal, že ho Soňa vyhodila z domu a místo něj se tam nastěhoval Říha.

„Přijde mi neskutečné, že když si jdu vyzvednout syna, pan Říha je u mě doma. Je to člověk bez páteře,“ sdělil před časem Obšut pro web Pluska.

Trenér Říha se svou sexbombou.

Trenér Říha se svou sexbombou

Podle Obšuta si Říha s jeho manželkou Soňou začal v roce 2011. 

„Už tehdy mi bylo divné, že kam jsme šli, tak šel i on. Definitivně se mi to potvrdilo během mistrovství světa v Bratislavě v roce 2011,“ řekl borec, který se zkoušel prosadit v zámořské NHL.

„Pokusili jsme se to vydržet, Soňa otěhotněla, ale milence (Říhy) se nevzdala,“ dodal ještě Obšut.

Na galavečeru Říha svou „ukradenou“ Soňu představil i některým svěřencům. Když ji seznamoval s Voráčkem a Hertlem, Říha se nahlas smál. Nejspíše ho těší pohled mladších hřebců na jeho brilantní úlovek.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat