Bitka na Slavii: Sparťané se lynčovali mezi sebou, za vše může „pan Špageta“

19. září 2017
Nedělní derby Sparty se Slavií je událost, na kterou bude mnoho lidí ještě dlouho vzpomínat, bohužel však nikoli v dobrém. Protesty proti trenérovi Sparty Stramaccionimu a proti vedení fotbalového klubu, které ztělesňuje Kotalík, se poněkud zvrhly. Rozzuření radikální fanoušci totiž oba zmíněné pány viní z neúspěchu fotbalistů v poslední době!

Derby na Slavii naštvalo velké množství fanoušků Sparty, kteří nepatří mezi ty nejradikálnější. Fotbaloví ultras totiž na zápas dorazili oděni v černé, s obligátními pochodněmi a doslova vypískali pány Kotalíka a Stramaccioniho alias pana Špagetku. Nespokojili se však jen s tím, a tak ve svém řádění pokračovali. 

Když se je ostatní fanoušci Sparty v kotli, kteří se chtěli v klidu a míru podívat na zápas, pokusili mírnit, byli někteří z nich brutálně napadeni a zmláceni do bezvědomí. „Na místo příjemného zážitku z fandění a výkonu Sparty jsem odcházel z Edenu znechucen a s vědomím, že na jakýkoliv zápas Sparty se jen tak nepodívám,“ uvedl jeden z přítomných fanoušků pro server iSport.cz. „Pevně věřím, že bezpečnostní složky a vedení Sparty se postarají o to, aby se útočníci na jakýkoliv zápas Sparty už po zbytek života nepodívali,“ dodal. 

Fakt, že Sparta prohrála 0:2, neznechutil fanoušky tolik jako fakt, že pánové Stramaccioni a Kotalík stále nebyli odvoláni, přestože v očích většiny z nich jde o hlavní viníky neúspěchu jejich oblíbeného klubu. Zda na to bude vedení Sparty konečně nějak reagovat, bude tak jistě zajímavé sledovat! 

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:33 středa 17. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 6
  • 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 3
Komentáře