Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové. Svými vlastními slovy se vyhrabala ze sra*ek a předvedla famózní obrat proti slavné Sereně Williamsové, se kterou v posledním setu prohrávala už 1:5. Její vítězství pak spustilo ohromnou euforii především v hráčském boxu, kde začal řádit manžel Plíškové, sporťák Michal Hrdlička. Zběsile objímal všechny okolo, skákal sem a tam a chvílemi vypadal, jako by ho měl složit infarkt!

Odvrátit v rozhodujícím setu čtyři mečboly a otočit téměř hotový výsledek 1:5, to je velká paráda. Když se vám něco takového povede proti Sereně Williamsové, dá se už mluvit o tenisovém zázraku. A právě takový zázrak teď může slavit česká tenistka Karolína Plíšková.

„Tohle budu asi ještě chvilku vstřebávat. Je neskutečný, že jsem se dostala z takových sra*ek,“ ulevila si teď již semifinalistka Australian Open po vyčerpávajícím finiši.

Spekulovalo se o tom, že ve fantastické cestě za výhrou Plíškové pomohl moment při prvním mečbolu soupeřky, kdy si Williamsová podvrkla kotník. Sama americká tenistka ale vyloučila, že by potřebovala lékařskou pomoc. Namísto toho českou soupeřku pochválila, že proti ní předvedla svůj nejlepší tenis.

Jak fantastický výkon Plíškové byl, to ukazuje i euforie v hráčském boxu, kterou vítězství spustilo. Především její manžel i manažer v jedné osobě Michal Hrdlička slavil tak, že se stal okamžitě středem pozornosti kamer.

23.ledna 2019 v 06:56, příspěvek archivován: 23.ledna 2019 v 11:51

Jeden z největších obratů tenisové historie. 1:5 v rozhodujícím setu, 4 odvrácené mečboly. Proti SERENĚ! Takže chápete, že ta radost je tak akorát https://t.co/ywHrV9Ps2k

Populární český sporťák nejprve seskočil o řadu níž, šermoval rukama, aby po chvíli začal nadšeně bušit do plexisklového ohraničení boxu. Následně se začal vrhat kolem krku všem ostatním. Chvílemi to vypadalo, že snad Hrdličku skolí infarkt!

Karolína Plíšková porazila Serenu Williamsovou podruhé v kariéře.

Karolína Plíšková porazila Serenu Williamsovou podruhé v kariéře.

Samotný Hrdlička pak svou střelenou oslavu, která se rázem stala hitem sociálních sítí, se smíchem okomentoval na Twitteru.

„Jeden z největších obratů tenisové historie. 1:5 v rozhodujícím setu, čtyři odvrácené mečboly. Proti SERENĚ! Takže chápete, že ta radost je tak akorát,“ napsal.

Kromě Karolíny Plíškové se do semifinále probojovala i Petra Kvitová. Poprvé od roku 2014 se tak v grandslamovém turnaji budou o postup do finále rvát dvě české tenistky najednou. Pokud se spolu utkají, přátelský duel to rozhodně nebude, Plíšková s Kvitovou totiž hrají o posun do čela světového žebříčku. 

Komentáře

Mohlo by vás zajímat