Neděle 29. března 2020, svátek má Taťána
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Koukalová se pustila do Rusů a ti jí to vrátili i s úroky: Dopovala jsi taky, krávo!

  Koukalová to schytala od Rusů! | foto: Profimedia.cz

  Bývalá skvělá biatlonistka Gabriela Koukalová (30) zavzpomínala na časy, kdy ještě závodila a vyhrávala medaile. Konkrétně se s fanoušky podělila o vzpomínky na olympiádu z roku 2014, která se konala v Soči, kde české biatlonistky skončily na čtvrtém místě. Koukalová si neodpustila menší rýpnutí do ruského výběru, který byl po letech diskvalifikován kvůli pozitivním testům na doping. Netrvalo dlouho a na Gabrielu se valila jedna nadávka v azbuce za druhou. Někteří ji podezřívají z toho, že snad sama dopovala, a proto tak náhle ukončila kariéru!

  Na zimních olympijských hrách v Soči česká biatlonová štafeta v čele s Gabrielou Koukalovou vybojovala čtvrté místo. 

  Tři roky poté ale původně stříbrná ruská štafeta přišla o medaili kvůli dopingovému prohřešku Romanovové a Viluchinové. Díky tomu se Češky dostaly na třetí příčku. Právě na tuto situaci na svém Instagramu Koukalová zavzpomínala a mluví o ní jako o „trpkém výročí“. Gabriela uvedla, že vytoužené medaile se stále nedočkala.

  „Upřímně nevím, zda se dodnes změnily zápisy v historických tabulkách. O ty ale nejde. Nejde ani o medaile, které zřejmě stále visí ruským biatlonistkám na nástěnce. Jde o emoce, které prožíváte při zisku olympijské medaile. To je sen každého sportovce,“ napsala Koukalová.

  „Sport umí být někdy krutý, a to nejen na trati,“ dodala.

  23.února 2020 v 17:57, příspěvek archivován: 27.února 2020 v 12:28

  Gabriela Koukalová – Doping Queen!

  Během chvíle se v komentářích pod příspěvkem začaly rojit nenávistné útoky od Rusů, kteří si nedali ani tu práci a nenapsali Gabriele svůj vzkaz alespoň v angličtině.

  „Sr*t na tebe, žádnou medaili!“ napsal jeden z rozhněvaných ruských fanoušků.

  „Kráva se ozvala! Všichni si pamatujeme, jak náhle jsi skončila, aby ses vyhnula dopingovým kontrolám,“ píše další Rus, který patrně naznačil, že Koukalová také dopovala.

  „Gabriela Koukalova – Doping Queen,“ napsal další konspirátor.

  Ti umírněnější ruští fanoušci Gabriele doporučovali, aby neházela vinu na dopingové hříšnice, když celá kauza ještě není definitivně uzavřena.

  „Případ není ukončen, vina není prokázána,“ vzkázal Gabriele další fanoušek.

  Fotogalerie

  Premium

  Většině stačí kapky na kašel a vitaminy, říká primář, který vyléčil koronavirus

  V Česku se vyléčili první čtyři pacienti z onemocnění COVID–19. Tři se léčili na infekčním oddělení ústecké Masarykovy...

  Premium

  Kvůli ‚maláčovské revoluci‘ nemáme finanční rezervy, míní exprezident Klaus

  Česko v karanténě, omezený pohyb lidí, zavřené školy, obchody nebo hotely. A z toho plynoucí kolapsy podniků i celých...

  Premium

  Chtěli jsme devět dětí, ale pět nám stačí, říká vítězka Peče celá země

  Vyhrála televizní soutěž Peče celá země. Tvrdí, že nerada soutěží, ale trumfla by kdekoho z nás. Jako máma tří dětí si...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 29. března 2020, svátek má Taťána
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz