Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
 • Premium

  Získejte všechny články mimořádně
  jen za 49 Kč/3 měsíce

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vdova po Šuralovi se rozešla s podnikatelem Horáčkem. Byl to toxický vztah, říká kamarádka

  Vztah Denisy Šuralové a kontroverzního podnikatele Horáčka je podle informací Expresu u konce! | foto: Koláž Expresu

  Pár měsíců po tragické smrti bývalého kapitána pražské Sparty Josefa Šurala (†28) překvapila veřejnost zpráva, že vdova Denisa čeká miminko s kontroverzním podnikatelem Tomášem Horáčkem. Na Šuralovou se tehdy kvůli novému vztahu s mužem, který má slabost pro slavné modelky, valila kritika ze všech stran. Podle informací Expresu je ale jejich láska u konce. „Denisa se s ním rozešla. Byl to toxický vztah a odhodlávala se dlouho,“ uvedl náš zdroj z okolí Denisy Šuralové.

  V dubnu roku 2019 zasáhla český fotbal tragická zpráva o smrti reprezentačního útočníka Josefa Šurala, který zemřel na následky autonehody v Turecku, kde hrál za tamní klub Alanyaspor.

  Posledního rozloučení s Josefem Šuralem v Brně se zúčastnily největší fotbalové hvězdy Česka. Vdovu Denisu, která zůstala na výchovu dvou malých dcer sama, po smutečním obřadu museli lidé podpírat. Široká veřejnost s mladou ženou soucítila a litovala jí.

  Zhruba rok po pohřbu se ale objevila zpráva, že Šuralová přivedla na svět třetí dítě. Otcem je kontroverzní podnikatel Tomáš Horáček, s nímž se Denisa dala dohromady krátce po manželově smrti, kdy byla psychicky na dně.

  Podnikatel Tomáš Horáček

  Horáček, který má za sebou románky s několika známými modelkami, pak dal deníku Blesk velký rozhovor, kde popisoval, jak se s vdovou po Šuralovi seznámil a také řekl, že za zesnulého fotbalistu splácí dluhy. Jeho slova podle mnohých působila jako neúcta k bývalému kapitánovi pražské Sparty.

  Denisa se pak na čas stáhla z veřejného života a smazala si profily na sociálních sítích. Nedávno ale začala být opět aktivní na Instagramu a z některých příspěvků je patrné, že se v jejím osobním životě něco zásadního odehrává.

  Vdova po Josefu Šuralovi se vrátila na sociální sítě: Zamilovaná srdíčka a nová...

  Ve stories často sdílela citáty, kterými jakoby naznačovala, že ne všechno je u ní v pořádku. „Každá pravda vyjde najevo. Vždy! Čeho je moc, toho je příliš. Nedej sílu lidem, co v tobě vyvolávají strach,“ stojí například u posledních příspěvků Denisy Šuralové.

  Expresu se nyní podařilo zjistit, že vztah Šuralové a Horáčka zkrachoval. Informaci nám sdělil člověk, který má k Denise velmi blízko, ale z pochopitelných důvodů promluvil jen pod zárukou anonymity.

  „Denisa se s ním definitivně rozešla, je to čerstvé,“ uvedl náš důvěryhodný informátor, který si nepřál být jmenován.

  „Jejich vztah byl toxický a k tomuto kroku se Denisa dlouhé roky odhodlávala. Věděla, že s takovým člověkem prostě žít nechce, ale měla strach. Až nyní našla odvahu to udělat,“ dodal zdroj Expresu.

  Denisa Šuralová je zpět na Instagramu a brzy rozjede nový byznys v oblasti módy.

  Redakce Expresu kontaktovala Denisu Šuralovou. Vdova po sparťanském kapitánovi se k rozchodu s Horáčkem zatím blíže vyjadřovat nechtěla.

  Fotogalerie