Limberský: Plzeň v čele mě nepřekvapuje. Rasismus vůči Kamarovi z Rangers? Úlet!

23. října 2021
Mnohé fotbalové experty překvapuje letošní jízda plzeňské Viktorie, která zatím kraluje nejvyšší české soutěži. Bývalý reprezentační obránce David Limberský (38) tvrdí, že něco podobného očekával. Legenda Plzně se v rozhovoru pro Expres.cz také vyjádřila k „rasistickému bučení“ na Glena Kamaru z Rangers.

Bývalý klíčový muž defenzivy českého nároďáku David Limberský oficiálně ukončil profesionální kariéru letos v červnu. V současné době válí legenda plzeňské Viktorie v Domažlicích, které hrají třetí nejvyšší soutěž. Život po kariéře si Limba plnými doušky užívá.

„Baví mě to moc, plno věcí, které jsem nemohl, si dopřeji. Hraji v Domažlicích, to je takový mezistupínek, než úplně pověsím kopačky na hřebík. Věnuji se rodině, nějakému byznysu a to mě naplňuje,“ svěřil se Expresu Limberský na křtu své vlastní knihy.

Legenda Plzně nedávno začala na sociální síti propagovat alkoholický nápoj Šmakec, který prodává jeho bývalý parťák z reprezentace Martin Fenin.

„Požádal mě, abych to sdílel na Instagramu, dostal jsem od něj nějaké ty drinky, mimochodem jsou výborné! Když si to občas otevřu, sdílím to a označím ho, žádná spolupráce ale není, je to Martinův drink a já mu pomohl s propagací,“ řekl nám Limberský.

Davida Limberského jsme se zeptali také na nečekanou jízdu „jeho“ Plzně v letošním ročníku nejvyšší fotbalové soutěže.

„Pro mě je to čekané, já jim věřím, kluci jsou skvělí, mají skvělé trenéry a zázemí. Některé zápasy urvou silou a bodů mají tolik, že jsou nahoře. Když to ještě trochu zkvalitní, můžou míchat kartami do konce sezony,“ myslí si Limberský, který se vyjádřil také k údajnému „rasistickému bučení“ sparťanských dětí na záložníka Rangers Glena Kamaru.

„Pro mě je to úlet, žádný rasismus neexistuje, je to nafouknutá bublina, nechci se do toho pouštět, ale já tam rasismus nevidím,“ řekl nám na závěr Limba.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:45 neděle 20. února 2022. Anketa je uzavřena.

  • 12
  • 4
  • 3
  • 3
  • 2
  • 2
Komentáře