Ronaldo v ještě větším maléru: Ozvaly se další tři ženy, sponzor dává ruce pryč

Ne pouze jedna, ale dokonce už tři další ženy se ozvaly s tím, že na ně sexuálně zaútočil hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo. Tvrdí to alespoň právník Kathryn Mayorgaové, ženy, kterou měl držitel pěti Zlatých míčů znásilnit před devíti lety v Las Vegas. Ten si navíc hodlá promluvit i s Ronaldovými ex, mezi něž patří třeba i Paris Hilton nebo Kim Kardashian. Útočníkovi Juventusu se mezitím začíná bortit kariéra – jeden z jeho hlavních sponzorů už vymazal jeho tvář ze svých účtů na sociálních sítích.

Cristiano Ronaldo zažívá jedno z nejhorších období nejen fotbalové kariéry, ale i celého života. Před několika dny ho jistá Kathryn Mayorgaová obvinila z toho, že ji v roce 2009 na hotelovém pokoji znásilnil. 

Ronaldo sice obvinění popírá, jenže od té doby se jeho situace stále jen zhoršuje.

Právník Mayorgaové Leslie Stovall se o víkendu nechal slyšet, že se mu ozvala i další žena, která má se slavným fotbalistou podobné zkušenosti. 

Teď už se počet údajných obětí zvedl dokonce o další dvě, celkově tedy Stovall eviduje kromě svojí klientky ještě tři další ženy!

Jedna z nich má podle informací serveru Daily Mail tvrdit, že ji Ronaldo stejně jako Mayorgaovou znásilnil po párty, další řekla jen to, že ji zranil, a třetí, také jako Mayorgaová, od něj měla v roce 2009 dostat zaplaceno za mlčení. Podle všeho ale nejsou známy žádné další detaily a není ani jisté, zda šlo ve všech případech o sexuální zneužívání.

Stovall připustil, že v případě těchto tří žen jde zatím jen o nedoložená tvrzení. „Teď budu tyto informace ověřovat,“ řekl serveru The Sun.

Kromě toho právník Mayorgaové prozradil svůj záměr promluvit si s několika z Ronaldových bývalých partnerek a zjistit co nejvíce o jeho chování v soukromém životě.

Ve sporu se tak začne angažovat i americký showbyznys, protože fotbalista dříve randil například s Paris Hilton, Kim Kardashian, herečkou Gemmou Atkinson či modelkou Irinou Shayk.

Sponzoři ho mažou

Jak vážně mohou nepotvrzená obvinění zruinovat Ronaldovu kariéru, ukazuje i postup jednoho z jeho hlavních sponzorů.

Zatímco oděvní firma Nike pouze se zdviženým prsteníčkem varovala, že celou situaci kolem hvězdného fotbalisty s obavami monitoruje, společnost EA Sports se rozhodla jednat.

Protože je Ronaldo hlavní tváří nedávno vydané hry FIFA 19, slavná značka měla jeho tvář na úvodní fotografii jak na Facebooku, tak i na Twitteru. Jenže krátce poté, co byl hráč Mayorgaovou obviněn, z obou hlavních stránek zmizel.

Ačkoliv tedy o údajném znásilnění není jediný důkaz, Ronaldovu kariéru už kampaň Me Too nepříjemně zasahuje. A není pochyb o tom, že se tento hon na čarodějnice přesune z Hollywoodu, kde mu již za oběť padl třeba Kevin Spacey či Bill Cosby, do světa sportu. Kdo asi bude další?

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:35 6. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  28
 • Trapas
  20
 • Tvl
  17
 • Haha
  13
 • Cože
  10
 • Sladký
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat