Galerie pro váš lepší den: Vrchní humusačka z Big Brother se válela úplně namol

Simone Reed si trhla neskutečnou ostudu. | foto: Profimedia.cz

Simone Reed (28) je jméno ženy, kterou nejspíš neznáte, „proslavila“ se účinkováním v britské verzi reality show Big Brother, ale ráda by, aby se o ní psalo víc. Není spokojená s tím, že je jen lokální hvězdičkou, vymetá všude a všechno, kde by mohla být na očím fotografům a tisku. My jí proto její přání proslavit se pořádně rádi splníme a přineseme vám střípky z jejího života. Raději ale u čtení vynechte jídlo.

Simone Reed se opravdu snaží se proslavit a dělá pro to všechno, co je v jejích silách a dokonce i nad nimi.Osmadvacetiletá vymetačka britských reality show o sobě na Twitteru píše, že je glamour modelka, zpěvačka, moderátorka a televizní osobnost, ovšem ve skutečnosti je to to nejlacinější zboží, které na britském mediálním trhu dostanete.

Simone není spokojená s tím, že není dostatečně slavná, protože vsadíme svoje boty a navrch našeho šéfredaktora, že jste o ní nikdy neslyšeli. Nevadí, rádi to napravíme a Simone splníme její přání mezinárodního věhlasu.

Takhle Simone Reed odváděli z klubu, nalitou a vykozenou.

Takhle Simone Reed odváděli z klubu, nalitou a vykozenou.

Protože je Simone ta modelka, chodí samozřejmě po všech večírcích, po nejvyhlášenějších londýnských klubech a obléká se u toho jako striptérka, i když podle nás se striptérky oblékají lépe. Simone razí heslo, že čím víc je toho vidět, tím víckrát to někdo vyfotí a tím více se o ní bude psát.

Naposledy se tedy v duchu své logiky předvedla i se svou kamarádkou před dveřmi nočního baru, kam vyrazila v něčem, co je ranní negližé, ale možná cestou z toalet ztratila šaty, kdo ví.

Jestli má být tohle sexy, tak to se raději necháme vystřelit na Mars.

Jestli má být tohle sexy, tak to se raději necháme vystřelit na Mars.

Pánové, měli byste o něco takového zájem?

Pánové, měli byste o něco takového zájem?

Na chodníku před barem se vyválela jak pytel, úplně namol, bezvládná, laciná a smutně směšná. Fotografové samozřejmě měli žně a fotek této dámy a jejího nočního opileckého tahu zakončeného neméně nechutnou žranicí u hladového okna, je ve fotobance nepočítaně.

Simone Reed se kácela k zemi na každém kroku.

Simone Reed se kácela k zemi na každém kroku.

Simone Reed a její noční alkoholová žranice. Může být něco horšího?

Simone Reed a její noční alkoholová žranice. Může být něco horšího?

Kristova noho!

Kristova noho!

Kdo by si ale myslel, že se chudák Simone stala obětí číhajících paparazzi čekajících na každou minutu, kdy budou moci zničit někomu život, ten je bohužel na omyl.

Simone Reed je v podobném stavu na valné většině akcí, kde se ukáže, a když se neválí po zemi, tak aspoň „náhodou dělá, že jí ze šatů vykouklo prso, aby o tom někdo napsal“.

Nám se akorát nechce kupovat další její snímky jako důkaz našich slov, neb jsou to vyhozené peníze, není totiž na nich nic nového a sedmdesát korun za jednu fotku této paní nám přijde víc než dost. Nicméně my vám chtěli aspoň jednou legrační věcí zpříjemnit dnešní hnusný den. Nemáte zač!

Fotogalerie

Komentáře