Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

jít naiDNES.cz

Nevytahuj se, nechlub se... Chýlková opovrhuje tím, co dělají některé celebrity na Instagramu

Ivana Chýlková je i po padesátce velmi přitažlivá. | foto: Profimedia.czProfimedia.cz

Nejsou jen kolegyně z branže. Ivanu Chýlkovou (57) a Evu Holubovou (62) pojí dlouholeté přátelství. Teď je ale dost možná všemu konec. Co se mezi herečkami stalo?

Sociální sítě jsou už takřka neodmyslitelnou součástí dnešních životů. Kdo nevlastní účet na Instagramu či Facebooku, skoro jako by nebyl. Ivana Chýlková je ale pravým opakem – patří mezi skupinu odpůrců tohoto fenoménu. Na tom by ještě nebylo nic špatného, vždyť je na každém, aby se svobodně rozhodl, zda ukáže střípky ze svého soukromí, či nikoli. Herečka ale uživatele těchto sítí bez servítek kritizuje, a to i přesto, že mezi ně patří řada jejích nejlepších přátel!

„Myslím, že online si většina lidí hodně falešně dodává sebevědomí. Mám pocit, že je to taková platforma na to dělat vše, co se říká dětem, ať nedělají. Nevytahuj se, nechlub se... Tak toto je takové místo pro dospělé, kde se mohou chlubit, vytahovat a tak dále. Je to prostě platforma pro strašně dobrý lidi,“ zhodnotila pro iDNES. cz Ivana populární kratochvíli. 

Jako by snad opovrhovala hereckými kolegy, jimž nejsou jejich oddaní fanoušci úplně ukradení! Jen těžko se bude vyrovnávat s takhle ošklivými slovy její kamarádka Eva Holubová, která sdílením svých pocitů, vzpomínek a názorů doslova žije. 

Opovrhuje snad tím, co Eva dělá?

Ta si z Instagramu vytvořila jakousi zpovědní vrbu, kde se nebojí otevírat ani ožehavá témata jako jsou třeba menopauza či deprese, s nimiž má vlastní zkušenosti. Často přikládá fotografie ze svého letního hnízdečka na Sicílii a rozhodně nemá zapotřebí nic zkrášlovat nebo se předvádět.

„Evičko, vaše příspěvky mi pokaždé udělají velkou radost. Obdivuji vás jako člověka a vážím si vaší upřímnosti. Máte srdce na pravém místě,“ zaznívá jeden z mnoha vzkazů, které jsou pro Evu hnacím motorem v této činnosti pokračovat dál. 

Eva se stala inspirací nejen svým vrstevnicím, její profil sleduje bezmála čtvrt milionu lidí napříč všemi generacemi. Ani to však Chýlkovou příliš nepřesvědčilo a na lidi, kteří dobrovolně dávají nahlédnout do svého života, kouká skrz prsty. 

„Ale říkám si, že jestli jsou tam nějak více aktivní, tak si nejspíš nahrazují něco, čeho se jim nedostává v reálném životě. Jestli to pro ně má stejnou váhu, tak fajn. Hlavně ať jsou šťastní,“ uzavřela lakonicky Ivana, které možná nedochází, jak její slova mohou Evě ublížit. 

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

KOMENTÁŘ: Cesta do elektromobilního pekla. Auta přinášejí víc problémů než výhod

Premium Nová doba elektromobilní nás vrátí o půlstoletí zpátky: auto bude luxus, mobilita taky a draze to zaplatíme všichni. I...

Mlčeti zlato. Profesionální vyjednavač vysvětluje, jak jednat s dětmi či šéfem

Premium Každý člověk vyjednává v průměru pětkrát za den. Doma s partnerem, s dětmi, v práci se šéfem, s podřízenými. Radim...

Český vlk z Wall Street jde k soudu. Hlavní roli v kauze Via Chem má miliardář Sisák

Premium Schyluje se k dlouho očekávané soudní bitvě, v níž je hlavní postavou známý český finančník a miliardář Petr Sisák...

Komentáře

Právě čtete

   Mohlo by vás zajímat

   Vezmeme vás na titulní stranu
   Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
   • schránka
   • Přihlásit Můj účet
   EXPRES

  • Zprávy
  • Celebrity
  • Jen pro muže
  • Sport
  • Video
  • Speed
  • jít naiDNES.cz