Chcete načerpat inspiraci? Pronajměte si Trumpův rodný dům přes Airbnb!

Rodný dům Donalda Trumpa je k pronájmu na Airbnb! | foto: airbnb

Jak známo, na serveru Airbnb se dá sehnat ledacos, od milých domků po naprosto šílené luxusní bejváky nebo nevkusné barabizny. Najdete však více než to. Pokud toužíte po závratné kariéře a chcete jednou shlížet na svět z výšin prezidentské sesle, pronajměte si rodný dům Donalda Trumpa, pobuďte v něm a čerpejte inspiraci!

Trumpův rodný dům na jaře kdosi neznámý koupil od realitní agentury Paramount za 2,4 milionu dolarů. Nový majitel malebný domek pronajal za 14 000 dolarů měsíčně. Nedlouho poté se na Airbnb nabídl k pronájmu, přičemž se neví, zda jej pronajímá jeho majitel, nebo noví nájemníci.Dům byl postaven již v roce 1940 a najdeme jej v newyorském Queensu. V domě se toho prý příliš nezměnilo, kuchyň je původní a honosný nábytek jakbysmet. Pyšní se pěti ložnicemi a pojme až 20 nocležníků. Pokud pomýšlíte na večírek, nechte si však zajít chuť, ty zde povoleny nejsou.

V obývacím pokoji je velká maketa zpodobňující Trumpa, kterou Airbnb popsalo jako „skvělou společnost ke sledování stanice Fox News dlouho do noci“. Nevíme, kdo by chtěl sledovat film s Donaldem Trumpem, ale jistě by se někdo takový našel. Pokud vás to zaujalo, noc vás bude stát v přepočtu něco kolem 16 000 korun. A to vlastně není tolik, když to porovnáme s luxusními hotely!

Fotogalerie


Komentáře