Gang násilníků z Rimini dopaden. Znásilnění Polky mají na svědomí mladíci z Afriky

Už ho mají! Italská policie dopadla posledního člena čtyřčlenného gangu, který stojí za znásilněním polské turistky a napadením jejího přítele. K činu se už dříve přiznali dva nezletilí Maročané, poté policie zatkla i chlapce z Konga. Čtvrtý člen gangu skončil v poutech v neděli. Pravděpodobně šlo o lídra této zvrácené party.

K hromadnému znásilnění polské turistky a napadení jejího přítele na pláži v italském Rimini došlo v polovině srpna. Na ženě se ukájela čtveřice mužů tmavé pleti, její partner vše musel sledovat.Tím ale utrpení pro přítele polské turistky neskončilo. Dostal od migrantů tak naloženo, že skončil v bezvědomí. Naštěstí gang zachytila bezpečnostní kamera a to italské policii výrazně ulehčilo práci.

Nechutný čin mají na svědomí dva nezletilí chlapci z Maroka, jeden mladík z Konga a nejstarší, dvacetiletý muž původem z Nigérie. Ten byl dopaden jako poslední. O triumfu italské policie informoval italský server Corriere.

Posledního člena gangu italská policie dopadla na vlakovém nádraží. Italská média tvrdí, že měl v úmyslu odjet pryč.

Už ho mají!

Už ho mají!

Podle webu RiminiToday měla čtveřice migrantů na svědomí ještě minimálně jeden nechutný kousek. 12. srpna si mladíci z Afriky vybrali pár z města Varese.

Cizinci muže ohrožovali rozbitou skleněnou láhví a chtěli peníze. Poté se vrhli na ženu, která s pomocí štěstěny unikla znásilnění.

Naštěstí už se dalších podobných nechutností od těchto zvrhlíků lidé bát nemusí. Všichni už jsou v rukou policie.

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:48 1. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  20
 • Tvl
  18
 • Sladký
  9
 • Trapas
  7
 • Haha
  6
 • Cože
  5


Komentáře

Expres.cz