Rapper Řezník neodpouští: Brutálně zaútočil na karlovarskou Mattonku

Některé křivdy nebudou nikdy zapomenuté. Tímto mottem se nejspíš řídí i horrorcorový rapper Martin Pohl (29) alias Řezník, který opět zaútočil na karlovarskou Mattonku. Názorným příkladem toho je i jeho nový videoklip Pořad jenom Hate 2!, který zveřejnil v den startu hlasování nového ročníku Český slavík Mattoni.

Vše začalo před dvěma lety, kdy měl Řezník vyhrát hlavní cenu, a to 100 tisíc korun v kategorii Hvězda internetu. Zpěvák, který rapuje o násilí a o smrti a vykreslujte to ve svých klipech, byl následně ze soutěže diskvalifikován.Řezník ale nezapomněl a dva roky po vyhazovu zaútočil na svého úhlavního soka.

Tentokrát se ale nezaměřil na samotnou anketu, ale na hraný historický seriál Já, Mattoni, který karlovarská minerálka chystá ve spolupráci s Českou televizí spustit na podzim.

Fotogalerie

Kontroverznímu Rapperovi nejvíc vadí, že je Česká televize veřejnoprávní, tudíž se z peněz daňových poplatníků propaguje komerční značka.

Přestože je Řezník neohrožený bojovník za vlastní práva, před spuštěním kontroverzního videoklipu, který je - jak se dalo předpokládat - hodně na hraně, zveřejnil poněkud alibistické vyjádření.

Následující videoklip je čistě mým osobním pohledem na věc, jedná se pouze o umělecké ztvárnění problému a ne všechny uvedené údaje odpovídají realitě – buď proto, že se mi nepodařilo je zjistit, nebo proto, že se jedná o recesi. Všechny situace jsou sehrané, v klipu účinkují pouze herci a jakákoliv podobnost se skutečnými žijícími / mrtvými osobami či událostmi je čistě náhodná,“ napsal rapper.

Sami se ale podívejte na videoklip a řekněte, co si o Řezníkově díle myslíte vy.Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:27 2. února 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  560
 • Trapas
  65
 • Tvl
  43
 • Sladký
  33
 • Haha
  21
 • Cože
  17


Komentáře