Polibek smrti od Gotta. Mistr žádá vysvětlení, David už slavíka vrátil

Jaroslav Těšínský nemá před sebou příjemné jednání. Nejenže se musí setkat s členy kapely Kabát, kteří se mu rozhodli kvůli neuznání hlasů pro kapelu Ortel vrátit svého Zlatého slavíka, o schůzku zažádal i sám Mistr Karel Gott. I ten po šéfovi ankety popularity žádá vysvětlení!

Tohle nikdo nečekal. Karel Gott, po kterém by se v anketě Český slavík Mattoni měla přejmenovat kategorie Zpěvák roku, možná vrátí svého posledního slavíka. Stejně jako členové skupiny Kabát, kteří jsou nespokojení s vysvětlením šéfa ankety Jaroslava Těšínského, i on žádá osvětlení situace.„Osobně se chci setkat s ředitelem pořádající agentury Musica Bohemica panem Jaroslavem Těšínským. Věřím, že mi celou situaci vysvětlí. Teprve potom budu schopen posuzovat zmíněný problém,“ svěřil se Gott.

A nejsou to jenom planá slova. Gott totiž stihl již Těšínského kontaktovat. „Schůzka bude, ještě ale nevím kdy přesně,“ sdělil nám šéf agentury Musica Bohemica Jaroslav Těšínský.

Otázkou je, zda Jaroslav Těšínský do té doby přehodnotí svůj postoj. Ve velmi otevřeném rozhovoru pro Expres.cz totiž sdělil, že nehodlá zveřejňovat nějaké hypotetické počty hlasů u těch interpretů, u nichž zjistili, že jejich hlasy byly zaslány mimo rámec pravidel.

Pokud se to do schůzky s Gottem a Kabáty nezmění, s největší pravděpodobnosti se bude muset vyhlašování ankety zopakovat, protože Josef Vojtek se přímo nechal slyšet, že jeho zajímá hlavně počet hlasů, který letos kapela Ortel dostala. Nově navíc svého Stříbrného slavíka vrací i Michal David. Ten se k tomuto kroku rozhodl poté, co zjistil, že Stříbrného slavíka měl získat právě Tomáš Ortel. 

Tak se necháme překvapit, kdo se další přidá a jaký bude postoj umělců po schůzkách. Jestli se nechají Jaroslavem Těšínským přemluvit, nebo si budou stát za svým přesvědčením.Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:57 29. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  29
 • Trapas
  29
 • Haha
  10
 • Cože
  7
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře