Peštová o budoucnosti svých dětí: Moje ambice zde nemají žádné místo

  •   5:00
  • diskuse

Daniela Peštová promluvila o budoucnosti svých dětí. | foto: Instagram Daniely Peštové

Být ratolestí slavných rodičů je těžký úděl. Rodiče totiž mnohdy automaticky předpokládají, že jejich děti budou následovat jejich kariéry. To ale není případ topmodelky Daniely Peštové.

Daniela Peštová má tři děti. Syna Yannicka z prvního manželství s bývalým ředitelem řetězce Fashion Café Tommasem Butim a dceru Ellu Joy Annu a syn Paula Henryho se svým současným partnerem Palem Haberou. A žádnému ze svých dětí nehodlá podle svých slov mluvit do budoucnosti.



„To je něco, co neřeším. Je to jejich život, ne můj. Já chci, aby bylo mé dítě šťastné. Můj nejstarší syn má před sebou ještě rok vysoké školy, kterou doufám, že úspěšně zvládne, a uvidíme, co bude dělat,“ svěřila se nám Peštová. Záhy ale prozradila, že syn přece jenom zůstal v módním průmyslu.

Syn studuje byznys of fashion. Je to propojené trošku s tím, co dělám já, ale je to byznysová stránka toho průmyslu. Vše, co se marketingu týče, ale jen v módním průmyslu,“ vysvětlila.

I když její dcerka Ella roste do krásy, kariérou své maminky se neinspirovala. „Je moc šikovná na kreslení, takže se bude ubírat výtvarním směrem a já jí moc fandím, protože to je něco, čemu věnuje pomalu každou minutu, kdy je vzhůru,“ dodala kráska s tím, že svým dětem hlavně přeje, aby našly něco, co je bude bavit a naplňovat je.

„Moje ambice v tom nemají žádné místo,“ uzavřela.

Fotogalerie





Komentáře